Trys lietuviai Kazanės „Uniks“ klubui pelnė 51 tašką, o Antano Sireikos treniruojama ekipa pergale pradėjo Rusijos superlygą. Antradienį (10.10) namie „Uniks“ 75:60 (15:18, 24:16, 14:14, 22:12) nugalėjo Samaros „CSK VVS-Samara“ ekipą. Trys lietuviai buvo rezultatyviausi savo gretose.

Lemiamą persvarą Kazanės krepšininkai įgijo per ketvirtąjį kėlinį. Po trijų ketvirčių ekipas skyrė 5 taškai (53:48), tačiau per beveik tris minutes lietuvių vedama „Uniks“ laimėjo atkarpą 9:2 ir įgijusi solidų pranašumą šventė pergalę.

Nesustabdomi nugalėtojų gretose buvo lietuviai. Darjušas Lavrinovičius per 29 minutes pelnė 24 taškus (10/15 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/6 baudų), atkovojo 14 ir perėmė 4 kamuolius.

Saulius Štombergas aikštėje praleido 27 minutes ir surinko 14 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Sėkmingai pasirodė ir Kšyštofas Lavrinovičius, kuris per 25 minutes įmetė 13 taškų (5/7 dvitaškių, 1/4 tritaškių) bei po krepšiais sugriebė 10 kamuolių.