Solidus Danielio Clarko žaidimas padėjo britams iškovoti pergalę
Nuotr. AFP-Scanpix
Absoliučiais A grupės autsaideriais laikyti britai pateikė dar vieną staigmeną. Ketvirtojo turo rungtynėse Didžiosios Britanijos rinktinė (2-2) 81:74 (16:23, 26:15, 17:18, 22:18) palaužė Vokietijos (1-3) nacionalinę komandą.

Pirmajame kėlinyje savo žaidimo neradę Didžiosios Britanijos krepšininkai atsiliko 7 taškais (16:23), tačiau po sėkmingo antrojo ketvirčio jau turėjo 4 taškų pranašumą (42:38).

Rungtynių didvyriu tapo 20-metis Devonas Van Oostrumas, kuris per paskutines dvi rungtynių minutes pelnė visus savo 5 taškus ir leido britų ekipai atitrūkti (78:71).

Varžovai dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau 3 iš 4 baudų metimų realizavęs Andrew Lawrence'as vokiečiams nebepaliko vilčių.

Vokiečiams šis pralaimėjimas reiškia čempionato pabaigą. Jie nebeturi galimybių patekti į kitą etapą.

Didžioji Britanija: Andrew Lawrence‘as 23 (7/10 met.), Mylesas Hessonas 21 (11 atk. kam.), Danielis Clarkas 17 (7 atk. kam., 6/17 met.), Kieronas Achara 11 (5 atk. kam.).

Vokietija: Tiboras Pleissas 20 (14 atk. kam., 8/11 met.), Robinas Benzingas 12, Alexas Kingas 11, Heiko Schaffartzikas 9 (5 atk. kam.).

Britai laimėjo antrą kartą ir kol kas turi tiek pat pergalių, kaip ir Prancūzija bei Belgija. Tiesa, pastarosios ekipos dar nesužaidė ketvirtojo turo rungtynių.

Didžiosios Britanijos rinktinė pirmadienį susitiks su Ukraina, o Vokietija – su Izraeliu.