Trys krepšininkai iš Lietuvos dar kartą atvedė Kazanės „Uniks“ klubą į pergalę. Antano Sireikos vadovaujama ekipa pirmosiose ULEB taurės rungtynėse 89:71 (30:15, 15:22, 24:16, 20:18) įveikė Monso Eno „Dexia“, o lietuviai pelnė beveik pusę komandos taškų.

Rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė Kšyštofas Lavrinovičius, per 26 minutes pelnęs 22 taškus (6/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 7/10 baudų), atkovojęs 4 ir perėmęs 3 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 2 metimus, išprovokavęs net 8 varžovų pražangas, po kartą suklydęs ir prasižengęs. Jo naudingumo koeficientas – 32.

Dvikovą starto penkete pradėjęs jo komandos draugas Saulius Štombergas rungtyniavo 32 minutes ir pelnė 13 taškų (1/1 dvit., 3/3 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

Trečiasis „Uniks“ lietuvis – Darjušas Lavrinovičius per 23 minutes pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir triskart prasižengė. Jo naudingumo koeficientas – 14.

„Uniks“: Kšyštofas Lavrinovičius 22 taškai, Cameronas Stevensonas 16, Saulius Štombergas ir Igoris Mesčeriakovas po 13, Sergejus Čikalkinas 10.

„Dexia“: George‘as Evansas 18, Kevinas Houstonas 17, Jamesas Potteris 12, Bertengehas Cadri-Nicholsonas 11.

Visus pirmojo turo ULEB taurės rezultatus rasite paspaudę čia.