Kol kas geriausią mačą šį sezoną sužaidęs Darius Tarvydas vedė „Mažeikių“ (5-1) komandą į pergalę NKL rungtynėse.

NKL čempionės titulą ginanti ekipa išvykoje 84:61 (8:17, 30:12, 30:15, 16:17) nugalėjo „Radviliškio-Juodelių“ (2-5) klubą.

Tarvydas per 32 minutes pelnė 22 taškus (2/6 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Mačą Radviliškio krepšininkai pradėjo spurtu 15:3.

Svečiai perėmė iniciatyvą antrajame kėlinyje, kai panaikino dviženklį deficitą ir patys susikrovė solidžią persvarą – 48:32.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 22, Mindaugas Reminas 22 (7/11 trit.), Arvydas Gydra 16, Vytautas Pikalavičius 10.

„Radviliškis-Juodeliai“: Darius Gricius 15 (5/9 trit.), Vitalis Pancerevas 12, Rytis Rauktys 9.