Stephenas Curry atliko trigubą dublį
Nuotr. AP-Scanpix
Nutrūko pergalinga Filadelfijos „76ers“ (3-1) serija. Namie žaidę iki tol nepralaimėję Bretto Browno auklėtiniai 90:110 (22:36, 20:30, 23:32, 25:12) neatsilaikė prieš Stepheno Curry vedamą „Golden State Warriors“ (3-1) komandą.

Stephen  Curry
PTS 18 | REB 10 | AS 12 | ST 5 | BS 1
Rungtynių nugalėtojas aiškus tapo dar antro kėlinio pabaigoje, kai Davidas Lee dėjimu pataisė netikslų Andre Iguodala metimą ir svečius į priekį išvedė 24 taškų skirtumu (66:42).

Trečio kėlinio pabaigoje, po 32-o Iguodalos taško rezultatas tapo nepadorus – Marko Jacksono auklėtiniai susikrovė net 39 taškų persvarą (97:58), kurios pakako nutraukti „76ers“ pergalių seriją (110:90).

Svečius į priekį vedė nesustabdomas Iguodalos ir Curry duetas – pastarasis atliko trigubą dublį (18 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų), o į savo buvusios komandos areną grįžęs puolėjas pataikė net 7 tritaškius ir surinko 32 taškus.

„Golden State Warriors“: Andre Iguodala 32 (4/6 dvit., 7/11 trit.), Stephenas Curry (10 atk. kam., 12 rez. perd., 5 per. kam.) ir Davidas Lee (7 atk. kam.) po 18, Klay Thompsonas 15 (4/8 trit.), Mareese‘as Speightsas 9.

„76ers“: Evanas Turneris ir Michaelas Carteris Williamsas (4/17 met., 9/12 baud., 6 kld) po 18, Tony Wrotenas 14, Dariusas Morrisas 8, Jamesas Andersonas ir Hollisas Thompsonas po 7.

Kitose rungtynėse „Golden State Warriors“ susitiks su Minesotos „Timberwolves“, o „76ers“ jėgas išmėgins su Vašingtono „Wizards“ ekipa.

Rungtynių reportažas:

Visi rezultatai:

Antr. Los Angeles Clippers Houston Rockets 137-118 stat »
  Memphis Grizzlies Boston Celtics 95-88 stat »
  Cleveland Cavaliers Minnesota Timberwolves 93-92 stat »
  Philadelphia 76ers Golden State Warriors 90-110 stat »

Atrinkti (0) Visi (3)
tele2pildykCurry visa galva pranojo 76ers naujoka.

Bet kaip naujokas pasirode visai neblogai
2013-11-05
Curry visa galva pranojo 76ers naujoka.
2013-11-05
nu va ir baigesi sixeriu fokusai - pasikrove namie beviltiskai. o GSW siemet atrodo dar stipriau, tad gali nueit ir iki vakaru finalo.