Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionate be pergalių lieka nugalėtojų titulą ginančios Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) merginos. Liucijos Kalvaitienės auklėtinės savo žiūrovų akivaizdoje 65:101 (12:22, 13:22, 15:26, 25:31) leidosi sutriuškinamos Klaipėdos universiteto (KU) studenčių.

Klaipėdietės jau po dviejų kėlinių buvo susikrovusios solidų pranašumą (44:25), kurį antroje mačo dalyje tik didino. Vienu metu komandas skyrė net 41 taškas (101:59).

Pajūrio ekipą į priekį vedė LMKL „Fortūnos“ žaidėjos: Eglė Šikšniūtė surinko 26 taškus (12/18 dvit., 12 atk. kam.), Kristė Druskytė – 15 (14 atk. kam.), Roberta Mizgerytė – 14 (12 atk. kam.), Simona Dobrovolskytė – 14, Justina Matuzonytė – 12 taškų.

VDU ekipoje dviženklį taškų skaičių pelnė tik trys krepšininkės: 20 taškų surinkusi Aneta Pulpanova bei po 17 pridėjusios Ieva Stankevičiūtė ir Gintarė Jasiunskaitė.

KU krepšininkės akivaizdžiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (60 ir 38) bei atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (32 ir 16).

KU studentės šį sezoną žengia be suklupimų – iškovojo visas tris pergales ir yra čempionato lyderės. Visas žaistas rungtynes pralaimėjusi VDU žengia paskutinė.

LSU sutriuškino MRU

Skaudžią nesėkmę patyrė ir LSKL bronzos medalių laimėtojos Mykolo Romerio universiteto (MRU) merginos. Vilnietės namie 43:85 (10:23, 12:24, 2:18, 19:20) nusileido LSKL vicečempionėms Lietuvos sporto universiteto (LSU) krepšininkėms.

LSU jau per pirmąsias 8 minutes susikrovė dviženklį pranašumą (19:8) ir be gailesčio didino atotrūkį. Po didžiosios pertraukos MRU merginos beveik 9 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o LSU pranašumas perkovė 40 taškų ribą (65:24).

LSU ekipą į pergalę vedė 21 tašką pelniusi ir 12 kamuolių atkovojusi Laura Svarytė. Po 14 taškų surinko Greta Tamašauskaitė ir Neringa Skadaitė, po 11 – Vitalija Kaminskytė (10 atk. kam.) ir Giedrė Račiulaitytė.

MRU ekipai Indrė Grigaitė pelnė 12 taškų, Ina Jackevič – 11, Monika Aleksaitė surinko 8 taškus. LSU kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50-35.

Visas trejas žaistas rungtynes laimėjusi LSU pirmenybių turnyro lentelėje žengia antra. Pirmąjį pralaimėjimą patyrusios MRU merginos (2-1) – trečios.

Dar vienerios LSKL merginų čempionato trečiojo turo rungtynės vyks lapkričio 11 dieną (pirmadienį) 18 val. Vilniuje, Saulėtekio al. 2. Tarpusavyje varžysis Vilniaus universiteto (VU) ir Kauno technologijos universiteto (KTU) merginos.