Vytenis Jasikevičius grįžo, tačiau tai nepadėjo  Kauno „Žalgirio-2“ (4-6) komandai iškovoti pergalės. Žalgiriečiai išvykoje 61:72 (21:20, 6:14, 9:17, 25:21) nusileido Jonavos „Petrochemos“ (6-4) krepšininkams.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutėms jaunieji žalgiriečiai atslikinėjo 5 taškais (59:64), tačiau 8:2 spurtavę šeimininkai pabėgo ir iškovojo šeštą pergalę.

Jasikevičius per 23 minutes pelnė 12 taškų (2/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 3 ir užsidirbo 4 pražangas, kartą suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

„Petrochema“: Henrikas Vorotnikovas 13 (7 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 12 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 21 naud. bal.), Karolis Šarukas ir Tomas Milinskas po 10, Evaldas Aniulis 9 (7 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Justas Tamulis 18, Vytenis Jasikevičius ir Alehas Kojenetsas (11 atk. kam.) po 12, Donatas Tarolis 7, Paulius Valinskas 5.