10 taškų per dvi paskutines rungtynių minutes pelnęs Arvydas Macijauskas atvedė savo komandą į dar vieną pergalę. Daugiau nei 20 minučių negalėjęs pelnyti nė taško, Macas rungtynių pabaigoje taikliais metimais nužudė Žeronos "Casademont" ekipą ir padėjo Vitorijos "Tau Ceramica" komandai laimėti 94:86 (24:19, 21:18, 29:26, 20:23).

A.Macijauskas nesulaikomai rungtyniavo pirmoje rungtynių dalyje - sužaidus vos 16 minučių jis buvo pelnęs net 18 taškų, o jo ekipa pirmavo (34:23). Nuo šio momento snaiperis buvo aklinai uždengtas ir tuo pasinaudoję varžovai ketvirtajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai - 81:78, likus žaisti mažiau nei tris minutes.

Tada aikštėje prasidėjo lietuvio šou. Macas pataikė du baudų metimus, "įsūdė" du tritaškius ir dar dviem baudų metimais užtvirtino pergalę (92:86).

Iš viso ant parketo išbuvęs 29 minutes, klaipėdietis pelnė 28 taškus (4/4 baudų, 4/6 tritaškių, 6/8 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir pats 4 kartus pažeidė taisykles. Lietuvis surinko net 34 naudingumo balus

Rezultatyviausiai "Tau" žaidė: Arvydas Macijauskas 28 taškai, Jose Manuelis Calderonas 15, Luisas Scola 14, Kornelis Davidas 12.

"Casademont": Terrellis Myersas 26, Maurice'as Carteris 19, Kevinas Thompsonas 18 (12 atkovotų kamuolių), Jordi Trias 10.

Po šio laimėjimo "Tau Ceramica" ACB lygoje išlieka pirmoje vietoje, dvejomis pergalėmis lenkdama Madrido "Real" klubą, kuris žaidė rungtynėmis mažiau. Iki reguliariojo sezono pabaigos lieka du turai.

Pergalę nieko nelemiančiose rungtynėse iškovojo Donato Slaninos Sevilijos "Caja San Fernando" ekipa, namuose po atkaklios kovos 72:71 (15:22, 16:23, 13:22, 21:11) palaužusi Badalonos "Joventut".

CSF pergalę lėmė taiklus Carloso Cherry baudos metimas iki dvikovos pabaigos likus žaisti šešias sekundes. Marcelinho Huertas aidint sirenai dar galėjo persverti rezultatą savo ekipos naudai, tačiau jo metimas skriejo pro šalį.

Beje, prieš prasidedant paskutiniajame ketvirčiui šeimininkai turėjo 9 taškų deficitą (51:60) ir rezultatą persverti sugebėjo tik 39-ąją mačo minutę. Pergalė Sevilijos ekipai nieko nebelėmė - ji jau nebeturi galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas.

Ne itin sėkminga ši dvikova buvo D.Slaninai. Lietuvis aikštėje praleido 24 minutes ir pelnė 8 taškus (1/8 dvitaškių, 2/2 tritaškių), neatkovojo nė vieno kamuolio ir neatliko rezultatyvių perdavimų bei prasižengė 2 kartus.

Rezultatyviausiai CSF žaidė: Lou Roe 24 taškai (12 atkovotų kamuolių), Carlosas Cherry 11 (6 rezultatyvūs perdavimai), ... Donatas Slanina 8.

"Joventut": Alexas Mumbru 17, Vensonas Hamiltonas 11.

Kitos rungtynės:

Valensijos "Pamesa" - Valjadolido "Forum" 91:83 (F.Oberto 21/ D.Alexanderis 19).

Leidos "Plus Pujol" - Tenerifės "Unelco" 69:80 (J.Comas 15/ B.Hopkinsas 23 tšk., 13 atk. kam.)