Marius Grigonis buvo vienas geriausių komandoje
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Marius Grigonis pelnė 16 taškų ir jo atstovaujama Hueskos „Pensa“ (6-4) antrojoje Ispanijos lygoje namie 78:59 (17:10, 21:16, 21:22, 19:11) nugalėjo Leidos „Caprabo“ (3-7), kuriai atstovauja Osvaldas Matulionis.

Grigonis per 24 minutes pataikė 4/5 dvitaškių, 1/2 tritaškių ir 5/6 baudų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir 4 sykius prasižengė.

Matulionis per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė ir 2 sykius suklydo.

Pergalę iškovojo ir Navaros „Planasa“ (3-7), kuriai atstovauja Robertas Bitinas. Ji svečiuose 66:65 (24:16, 21:14, 10:12, 11:23) nugalėjo Korunijos „Leyma Natura“ (7-3) komandą.

Bitinas per 25 minutes pelnė 5 taškus (1/6 dvitaškių, 1/6 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus prasižengė ir suklydo.

Grigonio ekipa keturiolikos komandų turnyre žengia septinta, Matulionio – vienuolikta, o Bitino – dvylikta.