25 Ryano Olanderio taškų panevėžiečiams neužteko
Nuotr. KK Lietkabelis
Apmaudų pralaimėjimą aštuntose Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (1-7) ekipa. Panevėžiečiai namie 81:82 (28:27, 19:19, 19:20, 15:16) nusileidusi Atyrau „Barsy“ (4-6) klubui, kurio garbę gina Gytis Sirutavičius, Edagaras Želionis ir Lukas Brazdauskis.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų galingu žaidimu puolime, tačiau ryškesnės persvaros susikrauti nepavyko nei vienai komandai (27:28).

Antrojo kėlinio viduryje svečiai iš Kazachstano inicijavo kelių sėkmingų atakų seriją ir nutolo (36:46). Nepaisant to, Algirdo Brazio auklėtiniai susiėmė ir pirmąją rungtynių dalį užbaigė galingu spurtu 11:0 (46:47).

Antrojoje rungtynių dalyje kartojosi pirmųjų dviejų ketvirčių scenarijus, tačiau minimaliai pirmavo šeimininkai. Rungtynių švieslentei tiksint priešpaskutinę mačo minutę „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį (81:77).

Ironiška, tačiau svečius ėmė traukti legionieriai iš Lietuvos. Sirutavičius pataikė tolimą šūvį, o netiksliai ataką surezgę panevėžiečiai praleido ir Želinio dvitaškį (81:82). Paskutinei „Lietkabelio“ atakai dar buvo likę keletas sekundžių, tačiau suregzti sėkmingo išpuolio nepavyko.

„Lietkabelis“: Ryanas Olanderis 25, Jokūbas Gintvainis 13, Mantas Kazonas 11, Gediminas Žalalis ir Mantas Virbalas po 9.

„Barsy“: Gytis Sirutavičius 25, Edgaras Želionis 16 (8 atk. kam.), Donte Hillas 10, Mikhailas Yevstigneevas 9 ... Lukas Brazdauskis 5.

Kitas rungtynes „Lietkabelio“ ekipa žais poryt Prienuose su vietos „TonyBet“ ekipa.