„JAZZ-KTU“ krepšininkai žiemos pertrauką Nacionalinėje krepšinio lygoje išnaudojo sužaisdami draugiškas rungtynes. Rolando Urkio auklėtiniai sekmadienį namuose 64:63 (25:11, 11:26, 16:10, 12:16) įveikė Jonavos „Petrochemos“ ekipą.

Susitikimą kauniečiai pradėjo pakiliai ir įpusėjus ketvirčiui, po Karolio Kokoškos tolimo metimo buvo priekyje 17:7. Po Kęstučio Naruševičiaus paprašytos minutės pertraukėlės įvykiai aikštelėje nesikeitė ir išsaugoję turėtą pranašumą, „JAZZ-KTU“ buvo priekyje 25:11.

Jonaviečiai atgijo antrajame kėlinyje, po kelių sėkmingų atakų jau Rolandas Urkis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, nes svečiai sumažino deficitą iki trijų taškų (29:26). Per likusią kėlinio dalį aikštelės šeimininkų puolimas ir toliau strigo, o tuo pasinaudoję „Petrochemos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas – 36:37.

Kauniečiai galingai pradėjo trečiąjį kėlinį ir po Mantvydo Stašelio bei Simo Raupio taškų sugrąžino persvarą „JAZZ-KTU“ ekipai 45:37. Pagerinę ne tik puolimą, bet ir gynybą po trijų ketvirčių aikštelės šeimininkai buvo priekyje 52:47.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirto kėlinio viduryje. Karolis Kokoška pataikė tolimą metimą ir padidino kauniečių persvarą iki šešių taškų (60:54), tačiau svečiai nepalūžo ir vėl atkūrė intrigą. Likus žaisti 14 sekundžių Matas Staniukaitis prarado kamuolį, tačiau varžovai tuo nepasinaudojo ir prametę abu baudų metimus turėjo pripažinti kauniečių pranašumą.

„JAZZ-KTU“: Simas Raupys 15 (6/9 dvit., 10 at. kam.), Mantvydas Stašelis 14 (7/9 dvit.), Regimantas Ostreika 8 (3 rez. perd.), Matas Staniukaitis 7 (7 rez. perd.).

Kovos Nacionalinėje krepšinio lygoje bus pratęstos jau kitą savaitgalį. „JAZZ-KTU“ krepšininkai sausio 10 dieną, Palangoje susigrums su vietos ekipa, o Jonavos „Petrochema“ tą pačią dieną namuose susitiks su Šilutės krepšininkais