Michailas Anisimovas buvo naudingiausias savo komandoje
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
Lengvą pergalę Ukrainos čempionate iškovojo Kijevo „Budivelnik“ (9-5) komanda. Darjušo Lavrinovičiaus, Michailo Anisimovo ir Dainiaus Šalengos atstovaujama ekipa svečiuose 82:55 (15:14, 23:18, 19:12, 25:11) nepasigailėjo Čerkasų „Monkeys“ (5-7) ekipos.

34 metų 212 cm ūgio Lavrinovičius per 29 minutes pelnė 13 taškų (4/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 ir užsidirbo pražangas, blokavo 3 metimus, gavo bloką ir surinko 21 naudingumo balą.

23 minutes aikštelėje praleidęs 29 metų 214 cm ūgio Anisimovas pelnė 17 taškų (5/10 dvitaškių, 7/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 ir užsidirbo 2 pražangas, perėmė kamuolį, kartą suklydo, gavo 2 blokus ir surinko 22 naudingumo balus.

Šalenga rungtynėms registruotas nebuvo.

„Budivelnik“: Blake‘as Ahearnas 22, Michailas Anisimovas 17, DaJuanas Summersas 14 (10 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 13.

„Monkeys“: Jasonas Washburnas 16 (8 atk. kam.), Igoris Čumakovas 13, Terry Smithas 8.

Cqk
23 minutes aikštelėje praleidęs 29 metų 214 cm ūgio Anisimovas pelnė 17 taškų (5/10 dvitaškių, 7/10 tritaškių),