„Golden State Warriors“ krepšininkai iškovojo devintąją pergalę iš eilės
Nuotr. AP – Scanpix

Įspūdingai trečiąjį kėlinį sužaidę „Golden State Warriors“ (23-13) ekipos krepšininkai dominavo aikštėje bei pratęsė pergalių seriją iki devynių. Marko Jacksono auklėtiniai išvykoje 112:96 (28:36, 30:22, 34:15, 20:23) įveikė Vašingtono „Wizards“ (14-17) klubo žaidėjų pasipriešinimą.

David  Lee
PTS 21 | REB 11 | AS 6 | ST 1
Antrąjį kėlinį tritaškiu metimu užbaigęs Draymondas Greenas išlygino rezultatą (58:58), o po ilgosios pertraukos sugrįžę svečiai dominavo ant parketo. Davidas Lee per trečiąjį ketvirtį pelnė 12 taškų, jo atstovaujama „Warriors“ kėlinį pradėjo įspūdingu spurti 30:5 bei susikrovė triuškinamą pranašumą (88:63).

Visiškai kitaip ketvirtajame ketvirtyje startavusiems „Wizards“ žaidėjams buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 11 taškų (81:92), bet tuomet septyniais taškais paeiliui atsakę „Warriors“ krepšininkai susigrąžino 18 taškų persvarą (99:81) ir įtvirtino pergalę.

„Tai jau reiškia kažką, kadangi tai – istorija“, – apie savo auklėtinių seriją teigė „Warriors“ strategas.

„Wizards“ pakovoti dėl pergalės neleido prastas taiklumas „iš žaidimo“ – aikštės šeimininkai iš vidutinio nuotolio krepšį atakavo 47 proc. taiklumu, kai tuo tarpu svečiai tai darė 54 proc. taiklumu. Vašingtono krepšininkai pataikė vos 6 tolimus metimus iš 20 (30 proc. taiklumas), kuomet „Warriors“ pelnė 9 tritaškius iš 22 (41 proc. taiklumas).

Namie rungtyniavę „Wizards“ žaidėjai užtikrintai jautėsi prie baudų metimų linijos – jie realizavo 16 metimų iš 16 (100 proc. taiklumas). Tuo tarpu svečiai pataikė 17 baudų iš 20 (85 proc. taiklumas).

„Wizards“: Johnas Wallas 14 (2/8 dvit., 10 rez. perd.), Nene 14, Martellas Websteris 11, Marcinas Gortatas 10, Bradley Bealas 9 (3/13 dvit.), Trevoras Bookeris 8, Janas Vesely 8.

„Golden State Warriors“: Klay Thompsonas 26 (6/9 trit.), Davidas Lee 21 (11 atk. kam.), Andrew Bogutas 15 (11 atk. kam.), Stephenas Curry 14 (4/12 dvit., 10 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 13, Andre Iguodala 9.