Krusnolavo Simono vedama Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa įveikė Kauno „Žalgirį“
Nuotr. RIA Novosti – Scanpix
Daugiausiai problemų Kauno „Žalgiriui“ ketvirtose Eurolygos „Top 16“ turo rungtynėse pridaręs Krasnodaro „Lokomotiv“ klubo krepšininkas Krunoslavas Simonas pripažintas naudingiausiu savaitės žaidėju.

Pergalingame mače prieš Lietuvos čempionus 28 metų 197 cm ūgio Simonas per 34 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 4 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 35 naudingumo balus.

Antrąją vietą užėmė 26 naudingumo balus surinkęs Alexas Tyusas. Tel Avivo „Maccabi“ ekipos puolėjas ant parketo praleido 20 minučių, pelnė 16 taškų (8/8 dvitaškių), atkovojo 9 kamuolius bei 1 kartą prasižengė.

Trečiąja vieta tenkinosi Maskvos CSKA vidurio puolėjas Nenadas Krstičius, kuris per 32 minutes į Madrido „Real“ komandos krepšį įmetė 18 taškų (5/10 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/7 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.

Jiems už nugarų liko po 23 naudingumo balus surinkę bei 4-5 vietas pasidalinę Kauno „Žalgirio“ lyderis Justinas Dentmonas ir „Lokomotiv“ „centras“ Aleksandras Maričius.

Dvigubą dublį atlikęs Kauno klubo įžaidėjas aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 15 taškų (1/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 6 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Maričius per 25 minutes surinko 10 taškų (4/7 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 2 kartus prasižengė.