Į pergalingą kelią sugrįžo „Trakų“ (18-7) komanda. Dainiaus Miliūno auklėtiniai Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) išvykoje 87:70 (23:16, 18:19, 20:15, 26:20) nugalėjo Plungės „Olimpą“ (7-19).

„Trakų“ pranašumas Plungėje pirmą kartą išryškėjo pirmo kėlinio viduryje, kai 8 tašką pelnęs Osvaldas Olisevičius padidino skirtumą iki 8 taškų (20:12).

Nors antro ketvirčio pradžioje po Tautvydo Pipiro tritaškio „Trakai“ susikrovė dviženklę persvarą (27:16), atitrūkti nebepavejamai nepavyko. „Olimpas“ nepasidavė ir po dviejų kėlinių trakiškiams leido džiaugtis tik 6 taškų pranašumu (41:35).

Po pertraukos „Trakai“ susigrąžino iniciatyvą ir atstatė dviženklį skirtumą (51:39). Puikiai puolime žaidęs Rytis Juknevičius prieš ketvirtą kėlinį padidino atotrūkį iki 14 taškų (61:47.

Tačiau „Olimpas“ nepasidavė ir 35-ąją minutę komandas skyrė 8 taškai (72:64). Vis dėlto sukurti intrigos Plungės klubas nepajėgė – „Trakai“ bendromis jėgomis dar labiau atitrūko ir laimėjo (87:70).

Šiame mače „Trakai“ vertėsi be iki sezono pabaigos dėl traumos iškritusio Edvino Jezukevičiaus ir susirgusio Evaldo Baniulio.

„Trakai“: Osvaldas Olisevičius 25 (4 rez. perd.), Rytis Juknevičius 16 (8 rez. perd.), Tautvydas Pipiras 13 (7 atk. kam.), Julius Kazakauskas (11 atk. kam.) ir Tadas Rinkūnas (4 per. kam.) po 12.

„Olimpas“: Deividas Keburys 20 (7 atk. kam.), Elvinas Gintvainis 14 (9 rez. perd.), Mindaugas Norvaišas 13, Evaldas Lengvinas 11.