Blake'as Griffinas buvo arti dvigubo dublio
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Jeffo Teague ranka lemiamu momentu sudrebėjo, baudos metimas, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį, o Los Andželo „Clippers“ ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje iškovojo (NBA) septintąją pergalę iš eilės.

Doco Riverso treniruojamas klubas savo žiūrovų akivaizdoje tik po dramatiškos kovos 109:108 (25:32, 32:26, 31:20, 21:30) įrodė pranašumą prieš Atlantos „Hawks“ komandos krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę DeMarre'as Carrollas smeigė tritaškį, Jeffas Teague pasižymėjo iš vidutinio nuotolio, o penkis taškus iš eilės pelnęs „Clippers“ klubas išlygino rezultatą (107:107).

Prasidedant paskutinei ketvirčio minutei Chrisas Paulas pataikė dvitaškį bei aikštės šeimininkams suteikė minimalų pranašumą (109:107). Blake'as Griffinas kitoje atakoje baudų metimais galėjo padvigubinti Los Andželo klubo persvarą, tačiau abi baudos skriejo pro šalį.

DeAndre Jordano pražangą, likus žaisti 1,2 sekundės, išprovokavęs Jeffas Teague stojo prie baudų metimų linijos ir galėjo „Hawks“ komandai išplėšti pratęsimą, tačiau to jam nepavyko padaryti – gynėjas prametė vieną baudą bei palaidojo svečių viltis pakovoti dėl pergalės.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 27 (8 atk. kam.), Chrisas Paulas 19 (10 rez. perd.), Mattas Barnesas 17, DeAndre Jordanas 13 (12 atk. kam.), Darrenas Collisonas 12.

„Hawks“: DeMarre'as Carrollas 19, Kyle'as Korveris 17, Pero Antičius 16, Paulas Millsapas 14, Shelvinas Mackas 11, Mike'as Scottas 10.