Ainaro Bagatskio auklėtiniai pademonstravo geležinę gynybą
Nuotr. Scanpix Sweden

Latvijos krepšinio rinktinė nerezultatyviose rungtynėse Švedijoje nugalėjo be ryškiausių savo žvaigždžių rungtyniavusią Švedijos rinktinę 62:50 (21:14, 15:16, 13:10, 13:10). Tai buvo pirmoji abiejų komandų dvikova Europos čempionato atrankos varžybose.

Svečiai į priekį išsiveržė nuo pat rungtynių pradžios, o antrojo ketvirčio viduryje įgijo solidų 18 taškų pranašumą (34:16).

Švedai nepalūžo ir sugebėjo pabaigti antrąjį kėlinį spurtu 14:2. Po ilgosios pertraukos Latvijos rinktinės gynyba surakino varžovus ir aikštės šeimininkai antroje susitikimo pusėje pelnė vos 20 taškų.

2015 metų Europos čempionato atrankos D grupėje latvių dar laukia akistatos su Slovakijos ir Rumunijos krepšininkais.

Latvijos rinktinė: Kasparas Bėržinis 14 (9 atk. kam.), Janis Blumas (3/5 tritaškių) ir Dairis Bertanis po 13, Ronaldas Zakis 9.

Švedijos rinktinė: Tobias Borgas 11, Thomas Massamba 8, Aleksanderis Lindqvistas, Jonathanas Personas ir Joakimas Kjellbornas po 6.

Atrinkti (0) Visi (3)
Šaunuoliai braliukai.Galvojau,kad būtent švedai ir bus jų pagr.varžovai,bet kai sužinojau,kad švedai bus be savo žvaigždžių,tai latviai turėtų užtikrintai imt šitą grupę ir patekt į EČ.

--
2014-08-11
+1
Sita grupe latviai turetu praeiti
2014-08-10

Aprašymas: Unikalus WAP žaidimas krepšinio tema. Užsiregistruok ir pasirink viena iš europos komandų, ir ja tobulink, kelk bendra komandos pajėguma ir kil aukštyn topose, nuolatos vyksta turnyrai Eurolygos Ecup Nba ir kiti. Žaidime yra tikras totalizatorius, su tikrais koficientais, taip pat galima smagiai praleisti laika pokalbiuose, ir dar begalės idomiu dalyku, užsukite ir liksite nepasigailėja ;)