Giannis Antetokounmpo prie pergalės pridėjo 15 taškų
Nuotr. FIBA
Trečiąją pergalę iš eilės Ispanijoje vykstančiame pasaulio čempionate pasiekė ir vietą aštuntfinalyje užsitikrino Graikijos rinktinė.

Focio Katsikario treniruojama ekipa Sevilijoje 90:79 (20:19, 21:14, 27:19, 22:27) įrodė pranašumą prieš Puerto Riką.

Nikolaos  Zisis
PTS 19 | REB 2 | AS 3 | ST 1 | EFF 20
Nė sykio nesuklupusi Graikijos rinktinė įsitvirtino B grupės viršūnėje ir tapo pirmąja komanda, užsitikrinusia vietą atkrintamosiose varžybose.

Per pirmąją mačo dalį aštuonių taškų persvarą susikrovę graikai trečiajame ketvirtyje ją padidino iki 19 taškų, tačiau tai varžovų nepražudė (61:42).

Ketvirtojo kėlinio viduryje kelis kartus sėkmingai spurtavę Puerto Riko krepšininkai panaikino turėtą dviženklį deficitą bei pradėjo kvėpuoti Graikijos žaidėjams į nugaras (79:71).

Laiku minutės pertraukėlės paprašęs Graikijos rinktinės treneris Katsikaris nuramino savo auklėtinius bei nuteikė juos lemiamai kovai – Nikos Zisis smeigė tritaškį, kamuolį perėmęs Giannis Antetokounmpo pelnė du taškus su nesportine Carloso Riveros pražanga bei padėjo tašką šiame mače.

Puerto Riko rinktinė: Renaldo Balkmanas 23, Jose Barea 21 (6/15 metimų), Carlosas Rivera 10, Davidas Duertas 6, Danielis Santiago 6.

Graikijos rinktinė: Nikos Zisis 19, Giannis Antetokounmpo 15, Nickas Calathesas 14, Ioannis Bourousis 12, Kostas Kaimakoglou 9 (11 atk. kam.).