Mustafa Shakuras – rezultatyviausias rungtynių žaidėjas
Nuotr. Fotodiena.lt
Visas rungtynes pirmavusio Klaipėdos „Neptūno“ (12-2) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo užtikrintą pergalę.

Mustafa  Shakur
PTS 20 | REB 3 | AS 4 | ST 1
Kazio Maksvyčio auklėtiniai antradienį savo žiūrovų akivaizdoje 84:73 (27:16, 19:20, 19:18, 19:19) nugalėjo iki tol septynias pergales iš eilės pasiekusius Utenos „Juventus“ (11-4) žaidėjus.

Sėkmingai mačo eigą kontroliavęs „Neptūnas“ ketvirtojo kėlinio viduryje po Mindaugo Girdžiūno taiklių baudų metimų turėjo įtikinamą – 14 taškų pranašumą (79:65).

Tada uteniškiai surinko septynis taškus iš eilės ir prieš prasidedant priešpaskutinei ketvirčio minutei sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (72:79).

Tačiau perimti rungtynių iniciatyvos „Juventus“ žaidėjams nepavyko, o kelissyk apsigynę bei rezultatyvias atakas surengę aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą, kuri vėliau tapo pergalinga.

„Juventus“ nesėkmę apkartino Valdo Dabkaus trauma. Utenos komandos puolėjas likus žaisti mažiau nei minutę susižeidė ir aikštėje daugiau nebepasirodė.

„Neptūnas“: Mustafa Shakuras 20, Valdas Vasylius 13 (8 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 12, Deividas Gailius 12, Keithas Bensonas 8, Arnas Butkevičius 8.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 19, Valdas Dabkus 12, Simas Buterlevičius 11, Vaidas Čepukaitis 9, Rashaunas Broadusas 8, Saulius Kulvietis 8.