Dar vieną sunkią pergalę Eurolygos „Top-16“ varžybų D grupėje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai. Žydai namie po itin atkaklios kovos 74:70 (23:20, 15:20, 12:16, 24:14) palaužė Po Ortezo „Elan Bearnais“ ekipą.

Trečiojo kėlinio pradžioje po spurto 10:0 „Elan Bearnais“ krepšininkai buvo įgiję 12 taškų persvarą (50:38), tačiau žydams pavyko priartėti. Po trijų kėlinių prancūzai dar turėjo 6 taškų pranašumą (56:50), tačiau daug sėkmingiau už varžovus ketvirtajame kėlinyje žaidę aikštės šeimininkai pasiekė persilaužimą.

„Maccabi“ ekipa ketvirtajame kėlinyje laimėjo atkarpą 9:0 ir baigiantis mačui persvėrė rezultatą bei šventė sunkią pergalę.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Simas Jasaitis nugalėtojams per 32 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, tačiau 2 sykius prasižengė.

„Maccabi“: Lioras Eliyahu 16, Simas Jasaitis 13, Nikola Vujčičius 12 (11 atk. kam.), Derrickas Sharpas 11.

„Elan Bearnais“: Brittonas Johnsenas 20, Aaronas Milesas 15, Clintas Harrisonas 13, Ricardo Greeras 12 (10 atk. kam.).