Nuotr. AFP-Scanpix

Sunkią pergalę pasiekė ir antrojoje C grupės pozicijoje įsitvirtino Kroatijos rinktinė (3-1). Varžybų šeimininkai Zagrebe 78:72 (14:18, 25:17, 23:18, 16:19) palaužė olandų (1-3) pasipriešinimą.

Sunkiai rungtynes pradėję kroatai turėjo 12 taškų deficitą (22:34), bet Krunoslavo Simono vedami sugebėjo po dviejų kėlinių būti priekyje 39:35.

Ketvirtajame kėlinyje Olandijos rinktinė kilo į paskutinį šturmą. C grupės autsaideriams buvo pavykę priartėti iki dviejų taškų (62:64), o kroatai vėl atitrūko tik per paskutines dvi mačo minutes.

Olandų paskutiniame ture laukia lemiamas mačas su Graikijos rinktine, o kroatai sieks ketvirtosios pergales mače su Gruzija.

Olandijos rinktinė: Roelandas Schaftenaaras 19, Nicolas De Jongas 12, Charlonas Kloofas 10.

Kroatijos rinktinė: Krunoslavas Simonas 18, Dario Šaričius 15, Bojanas Bogdanovičius 13, Ante Tomičius 13.