Nuotr.: Pierpaoloromano.it
Nuotr. Pierpaoloromano.it

Ketvirtąjį pralaimėjimą trečioje pagal pajėgumą Prancūzijos lygoje patyrė Deivido Bušmos vedama Kvimpero UJAP (2-4) komanda. Lietuvis surinko dvigubą dublį, o UJAP namuose 71:76 buvo priversta pripažinti Miulūzo „Basket“ (3-3) ekipos persvarą.

Bušma per 39 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvitaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 2 metimus, tačiau 3 sykius prasižengė, 7 kartus suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Kitame šių pirmenybių susitikime pergalę iškovojo Vokliūzo SAP (3-3) ekipa, kuriai atstovauja Žygimantas Jonušas. Ji išvykoje 84:74 (17:15, 27:20, 23:18, 17:21) nugalėjo Šalono „Basket“ (3-3) klubą.

Jonušas aikštėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė bei surinko 23 naudingumo balus.

Pergalingą žygį šioje lygoje tęsia Dariaus Tarvydo atstovaujama Lurdo „Pyrenees Basket“ (6-0) komanda, kuri savo aikštėje 81:66 (23:14, 21:21, 19:13, 18:18) užtikrintai laimėjo prieš CFBB (0-6) žaidėjus.

Tarvydas per 24 minutes pelnė 15 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Tarvydo komanda trečioje Prancūzijos lygoje – vienvaldė lyderė, tuo metu Jonušo ekipa užima septintąją, o Bušmos – penkioliktąją vietas.