Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Goranas Dragičius neteko dalies danties, tačiau tai nesutrukdė jam sėkmingai tęsti rungtynių bei padėti Majamio „Heat“ (14-9) iškovoti pergalės.

Eriko Spoelstros auklėtiniai svečiuose 100:88 (22:20, 25:18, 27:23, 26:27) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (14-12) krepšininkus.

Dragičius tęsė rungtynes po to, kai trečiojo kėlinio pradžioje alkūne jo veidą kliudęs Alas Horfordas nuskėlė jam dantį.

„Iš pradžių nesupratau, kad praradau dalį danties. Supratau tik tiek, kad burnoje turiu žaizdą, nes kraujas tekėjo labai stipriai“, – po mačo sakė slovėnas.

28 taškus pelnęs Kentas Bazemore‘as sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, tačiau Atlantos klubui jo vieno pastangų buvo maža.

Tris kėlinius iniciatyvą savo rankose laikę svečiai 11 taškų per ketvirtąjį kėlinį pelniusio Geraldo Greeno dėka nepaleido jos iki finalinės sirenos ir šventė užtikrintą pergalę.

„Hawks“: Kentas Bazemore‘as 28, Paulas Millsapas 18 (9 atk. kam.), Dennisas Schroderis ir Alas Horfordas po 13.

„Heat“: Chrisas Boshas 24 (10 atk. kam.), Geraldas Greenas 20, Luolas Dengas 18, Goranas Dragičius 12 (7 atk., 8 rez. perd.).