Goranas Dragičius prarado dalį danties Nuotr.: AP – Scanpix
Atlantos ekipos žaidėjai puola Dwyane'ą Wade'ą Nuotr.: AP – Scanpix
Nusivylęs Bruklino komandos atsarginių suolelis Nuotr.: AP – Scanpix
Dalaso ekipos žaidėjų nepasitenkinimas Nuotr.: AP – Scanpix

Danties netekęs Goranas Dragičius, galingas „Pacers“ spurtas, pasikeitęs „Grizzlies“ startinis penketas ir „Spurs“ dominavimas namuose  – tai ir daugiau – gruodžio 15-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Gruodžio 15-osios NBA pulsas

NETEKO DANTIES. Majamio „Heat“ gynėjas Goranas Dragičius rungtynes su Atlantos „Hawks“ baigė be nuskilusio danties. Trečiajame kėlinyje „Hawks“ aukštaūgis Alas Horfordas alkūne pataikė į Dragičiaus veidą, o šis parkrito. Slovėnui nuskilo vienas iš priekinių dantų. „Iš pradžių nežinojau, kad netekau danties. Supratau, kad kažkas atsitiko, nes iš burnos liejosi kraujas“, – situaciją komentavo Dragičius.

IŠNAUDOJO. Hjustono „Rockets“ žaidė be puolėjo Clinto Capelos, todėl gerokai daugiau laiko gavo Donatas Motiejūnas. Jis penktose sezono rungtynėse aikštėje praleido 22 minutes ir pelnė 19 taškų (3/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Tai kol kas geriausios lietuvio rungtynės šį sezoną.

BRUKLINO PRAKEIKSMAS. Orlando „Magic“ ekipa iki praėjusios nakties dar niekada nebuvo laimėjusi Bruklino „Barclays Centre“ arenoje. „Nets“ ekipa prieš tai nusileido Los Andželo „Clippers“, kuri taip pat iki rungtynių nebuvo triumfavusi šiame Niujorko rajone. „Nets“ į šią areną persikėlė 2012-2013 metų sezone, o čia vis dar nelaimėjusi lieka vienintelė Sakramento „Kings“.

SPURTAS. 10 iš 12 pirmųjų metimų pataikiusi Toronto „Raptors“ galingai pradėjo mačą (26:5), tačiau šis startas nublanko prieš netrukus surengtą „Pacers“ atkarpą 39:4. Indianos komandos spurto metu „Raptors“ suklydo net 13 kartų. Po tokios permainingos rungtynių pradžios „Raptors“ nebeatsigavo ir pralaimėjo 90:106.

STARTINIS PENKETAS. Memfio „Grizzlies“ vadovų netenkino komandos žaidimas, todėl jie nusprendė atlikti startinio penketuko korekcijas. Rungtynes ant suolo pradėjo veteranai Zachas Randolphas ir Tony Allenas, o juos pakeitė Mattas Barnesas ir Courtney Lee. Dėl pokyčių „Grizzlies“ sudėtis tapo žemesne, tačiau greitesne ir universalesne. Akivaizdu, kad bent mače su „Wizards“ tai pasiteisino – Memfio klubas laimėjo 112:95.

TRYS ŠANSAI. Detroito „Pistons“ krepšininkai pratęsimo pabaigoje turėjo net tris galimybes išlyginti rezultatą ir gauti šansą žaisti dar penkias minutes, tačiau visi metimai skriejo pro šalį. Iš pradžių netaikliai iš po krepšio atakavo Andre Drummondas, o po to Reggie Jacksonas prametė du dvitaškius. „Mes galvojome, kad žaisime antrąjį pratęsimą, bet kamuolys tiesiog nekrisdavo į krepšį“, – po mačo kalbėjo Jacksonas.

NEĮVEIKIAMA NAMUOSE. „Spurs“ ir toliau skina pergales San Antonijuje. Greggo Popovichiaus ekipa šįkart 37 taškų persvara sutraiškė „Jazz“ ir pasiekė 13-ąją pergalę namuose. „Mes žaidėme labai gerai“, – trumpai pakomentavo Popovichius.

„Spurs“ šį sezoną laimėjo 21 mačą bei patyrė 5 nesėkmes. Tai antras geriausias startas klubo istorijoje.

MALONUS SUGRĮŽIMAS. Tysonas Chandleris jau dukart paliko Dalaso „Mavericks“ komandą, tačiau jį šiltai pasitinka šios komandos aistruoliai. Fynikso „Suns“ aukštaūgiui žengus ant parketo jį sirgaliai sutiko plojimais, taip parodydami, jog nepyksta ant atleto. „Visada žaisdamas NBA ir po karjeros norėsiu sugrįžti į Dalaso areną. Man patinka ši ypatinga atmosfera. Čia visad daug gerų emocijų, todėl malonu sugrįžti“, – džiaugėsi vidurio puolėjas.

PAGUODA. Filadelfijos „76ers“ šiąnakt patyrė 25-ąją nesėkmę šį sezoną, bet Jahlilas Okaforas galėjo pasidžiaugti bent savo žaidimu. „Aš įgyvendinu savo svajonę. Šiose rungtynėse man buvo smagu. Aš esu naujokas ir stengiuosi įrodyti savo vertę“, – teigė 22 taškus pelnęs Okaforas.

• NBA statistikos lyderius rasite paspaudę čia.
  • Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.