Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Septintąją pergalę paeiliui Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pasiekė Marijampolės „Sūduvos“ (13-2) ekipa, kuri namuose 87:48 (24:15, 20:9, 21:8, 22:16) nepaliko vilčių Kauno „Aisčių-LSU“ (2-14) komandai, patyrusiai dešimtąją nesėkmę iš eilės.

Prabėgus 5 minutėms rezultatas dar buvo lygus (9:9), bet tuomet šeimininkės spurtavo 15:3 bei susikrovė dviženklį pranašumą (24:12), kurį kaunietės paskutinę kėlinio sekundę nežymiai sumažino – 15:24.

Antrajame ketvirtyje „Aistės-LSU“ tęsė sėkmingą atkarpą ir buvo sumažinusios deficitą iki 6 taškų (20:26), bet tuomet marijampolietės suaktyvino gynybą ir per likusį laiką į savąjį krepšį praleido vos 4 taškus, o pačios įmetė net 18 bei įpusėjus mačui turėjo solidžią persvarą – 44:24.

Po didžiosios pertraukos Rimvydo Samulėno auklėtinės neketino atsipalaiduoti ir per trečiąjį kėlinį savo pranašumą padidino dar 13 taškų bei iškovojo užtikrintą pergalę.

„Sūduva“: Ieva Kazlauskaitė 28 (13/13 baudos metimai), Neringa Skadaitė 17, Ela Briedytė 10, Kamilė Berenytė 9 (11 atk. kam.).

„Aistės-LSU“: Laura Želnytė 15 (6 atk. kam.), Helma Vyšniauskaitė 10, Jolanta Marmienė 9 (3/13 metimai).