Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Be Dwighto Howardo rungtyniaujanti Hjustono „Rockets“ (25-22) komanda ir toliau skina pergales. Šįkart Jameso Hardeno ir Trevoro Arizos vedama komanda išvykoje po atkaklios kovos 112:111 (32:29, 26:31, 35:32, 19:19) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (16-28).

„Rockets“ po ilgosios pertraukos galingai žengė į aikštelę – jie pelnė 18 taškų be atsako ir įgijo rekordinę 16 taškų persvarą (76:60). Visgi namuose žaidusi „Pelicans“ neketino pasiduoti – dar trečiojo ketvirčio pabaigoje sumažino deficitą iki minimalaus (92:93).

James  Harden
PTS 35 | REB 11 | AS 8 | ST 1 | BS 1
Lemiamo ketvirčio metu pirmaujanti ekipa keitėsi šešis kartus, o iki pagrindinio laiko pabaigos likus dviem minutėms „Pelicans“ pirmavo 109:107.

„Rockets“ netaiklių metimų seriją nutraukė Patrickas Beverley, kuris smeigė tritaškį. Netrukus „Pelicans“ netaikliai atakavo iš dvitaškio zonos, o Hardenas Hjustono komandos persvarą padidino iki 112:109. Į tai Jrue Holiday atsakė dvitaškiu, tačiau daugiau taškų komandos nepelnė ir pergalę šventę „Rockets“.

Nugalėtų ekipos krepšininkai pataikė 19 tritaškių iš 39 bandymų (49 proc.). Net 8 tolimus metimus pataikė Trevoras Ariza, kuris iš viso pelnė 31 tašką ir užfiksavo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą.

Tuo metu 35 taškus pelniusiam Jamesui Hardenui iki trigubo dublio pritrūko dviejų rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusių gretose Anthony Davisas prieš pat ilgąją pertrauką susitrenkė galvą ir paliko aikštelę. Jis per 19 minučių pelnė 9 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

„Pelicans“: Jrue Holiday 32 (9 rez. perd.), Ryanas Andersonas 22 (3/6 trit.), Toney Douglasas 18 (3/4 trit.), Norrisas Cole‘as 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Trevoras Ariza 31 (8/11 trit.), Marcusas Thorntonas 12 (4/7 trit.), Patrickas Beverley 11 (7 atk. kam.).