Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jeffas Greenas pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą, o jo vedama Memfio „Grizzlies“ (26-20) ekipa namuose 108:102 (31:33, 33:32, 16:16, 20:19, 8:2) palaužė Orlando „Magic“ (20-23) klubo pasipriešinimą.

Jeff  Green
PTS 30 | REB 8 | AS 1 | ST 2 | BS 1
Svečiai turėjo galimybę išsivežti pergalę iš Memfio – iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 17 sekundžių „Magic“ dar turėjo keturių taškų pranašumą, tačiau netrukus Greenas dėjimu sumažino savo komandos atsilikimą, o iki ketvirčio pabaigos likus sekundei, tas pats Greenas dvitaškiu ir išlygino rezultatą (100:100).

Per pratęsimą svečiams itin sunkiai sekėsi pralaužti varžovų gynybą ir per penkias papildomas minutes vos du taškus pelnęs Orlando klubas buvo priverstas kapituliuoti.

Šį sezoną „Magic“ krepšininkams itin nesiseka žaisti pratęsimų. Orlando klubo atstovai jau šešis kartus santykius su NBA ekipomis turėjo aiškintis per papildomą laiką, tačiau laimėjo vos kartą.

Šiame susitikime sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs Greenas per 31 minutę pelnė 30 taškų (9/12 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Ankstesnį šio sezono rezultatyvumo rekordą krepšininkas užfiksavo gruodžio mėnesį, kai į Majamio „Heat“ krepšį įmetė 26 taškus.

„Grizzlies“: Jeffas Greenas 30, Zachas Randolphas 18 (13 atk. kam.), Marcas Gasolis 17, Courtney Lee 16, Mike'as Conley 12 (9 rez. perd.).

„Magic“: Tobiasas Harrisas, Evanas Fournier ir Nikola Vučevičius 16 (14 atk. kam.) 16, Elfridas Paytonas 14, Aaronas Gordonas 10 (9 atk. kam.).