Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Luigi  Datome
PTS 27 | REB 5 | AS 3 | ST 1 | BS 3
Slogiai susitikimą pradėjusi Stambulo „Fenerbahce“ (8-1) komanda pustrečio kėlinio buvo priversta vytis varžovus, tačiau po ilgosios pertraukos įsismaginusio Luigi Datome dėka finišą pasiekė pergalingai.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje po atkaklios kovos 72:65 (14:18, 11:16, 24:6, 23:25) įrodė pranašumą prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-4) krepšininkus.

Varžovams į atlapus kibę serbai antrajame kėlinyje spurtavo 13:4 ir išsiveržė į priekį 31:23, o prasidėjus antrajai rungtynių pusei jų persvara tapo dviženkle – 36:26.

Tokios padėties toleruoti neketinęs Obradovičius iškart paprašė minutės pertraukėlės, o po jos į aikštelę sugrįžę šeimininkai 5 minučių atkarpą laimėjo 14:0 ir persverė rezultatą savo naudai – 40:36.

Dar iki ketvirtojo kėlinio pradžios 49:40 atitrūkusi „Fenerbahce“ ekipa lemiamame ketvirtyje išlaikė panašų tempą ir varžovų artyn iki finalinės sirenos jau nebeprisileido.

Rungtynių eigą Stambule pakeitęs Datome rungtyniavo beveik be keitimų. Per pirmus du kėlinius vos 5 taškus surinkęs italas mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas 27 taškus (7/11 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 1/1 baudos), 5 atkovotus kamuolius, 3 blokus ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Fenerbahce“: Luigi Datome 27, Bogdanas Bogdanovičius 16 (7 atk. kam.), Janas Vesely 10.

„Crvena Zvezda“: Maikas Zirbesas 11 (7 atk. kam.), Marko Simonovičius ir Tarence‘as Kinsey po 10.