Nuotr.: Siim Semiskar/ERR SPORT
Nuotr. Siim Semiskar/ERR SPORT

Estijos pirmenybėse susitiko Dominyko Milkos ir Pauliaus Petrilevičiaus komandos. Abu lietuviai surinko dvigubus dublius, o pergalę šventė Petrilevičiaus atstovaujama Pernu „Sadam“ (13-12) komanda, kuri namuose 87:86 (13:18, 28:19, 25:23, 21:26) atsilaikė prieš Talino „TLU/Kalev“ (16-9).

Nugalėtojų gretose Petrilevičius per 37 minutes pelnė 19 taškų (7/15 dvit., 5/6 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atlko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius bei išprovokavo 6 pražangas.

Talino komandos gretose Milka per 25 minutes surinko 18 taškų (8/13 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei perėmė kamuolį.

Tuo metu Latvijos pirmenybėse pralaimėjimą patyrė dviejų lietuvių ekipa. Ronaldo Rutkausko ir Modesto Kumpio atstovaujama Jekabpilio „Jekabpils“ (14-13) namuose 85:90 (23:23, 16:27 20:15, 26:25) nusileido prieš Valmieros „Valmiera/ORDA“ (23-6).

Pralaimėjusių gretose Rutkauskas per 30 minučių pelnė 24 taškus (7/9 dvit., 10/14 baudos), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 8 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

Kumpys per 32 minutes įmetė 6 taškus (2/4 dvit., 0/4 trit., 2/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.