19:45
19:45
21:30
21:30
21:30
01:00
01:00
01:00
01:00
01:30
01:30
02:00
02:00
02:00
03:00
03:30
04:00
Šešt.
16:00
Šešt.
17:20
Šešt.
19:00
Šešt.
19:00
Šešt.
21:45
Šešt.
21:45
Šešt.
23:00
Sekm.
01:00
Sekm.
01:30
Sekm.
13:30
Sekm.
14:00
Sekm.
18:00
Sekm.
18:00
Sekm.
19:30
Sekm.
22:30
Pirm.
01:00
Pirm.
01:00
Pirm.
01:00
Pirm.
01:00
Pirm.
02:00
Pirm.
02:00
Pirm.
02:00
Pirm.
02:00
Pirm.
04:00
Pirm.
18:30
Pirm.
18:50
Antr.
02:00
Antr.
02:00
Antr.
02:00
Antr.
02:00
Antr.
03:00
Antr.
03:00
Antr.
18:30
Treč.
02:00
Treč.
02:00
Treč.
02:00
Treč.
02:30
Treč.
02:30
Treč.
03:00
Treč.
04:00
Treč.
04:00
Treč.
05:00
04-04
02:00
04-04
02:00
04-04
02:30
04-04
02:30
04-04
02:30
04-04
02:30
04-04
03:00
04-04
03:00
04-04
05:00
04-04
20:00
04-04
20:00
04-04
21:30
04-04
21:30
04-04
21:45
04-05
02:30
04-05
02:30
04-05
03:00
04-05
05:00
04-05
20:45
04-05
21:30
04-05
21:30
04-05
21:30
04-06
02:00
04-06
02:00
04-06
02:00
04-06
02:30
04-06
03:00
04-06
03:00
04-06
03:00
04-06
03:00
04-06
03:00
04-06
03:30
04-06
05:00
04-06
05:30
04-06
17:00
04-06
17:20
04-06
18:00
04-06
18:00
04-06
20:30
04-06
20:30
04-06
22:30
04-07
02:00
04-07
03:00
04-07
04:00
04-07
13:30
04-07
14:00
04-07
17:20
04-07
18:00
04-07
18:00
04-07
19:30
04-07
19:30
04-07
22:30
04-07
22:30
04-08
00:00
04-08
01:00
04-08
01:00
04-08
01:00
04-08
01:00
04-08
01:00
04-08
02:00
04-08
02:00
04-08
02:30
04-08
03:30
04-08
05:00
04-08
18:50
04-10
02:00
04-10
02:00
04-10
02:00
04-10
02:30
04-10
02:30
04-10
03:00
04-10
03:00
04-10
03:00
04-10
03:00
04-10
03:00
04-10
04:00
04-10
05:00
04-10
05:00
04-10
05:00
04-10
18:50
04-11
02:00
04-11
02:30
04-11
02:30
04-11
02:30
04-11
03:00
04-11
03:00
04-11
05:00
2005-2006: Maskvos srities Chimki (Rusija) trenerio asistentas
2006-2007: nuo 2006 metų lapkričio vidurio tapo Vilniaus Lietuvos ryto (LKL) trenerio asistentu
2009-2011: Rygos ASK Riga (Latvija) vyr. treneris
2011-2012: Dniepropetrovsko Dnipro-Azot (Ukraina) vyr. treneris
2013-2014: Minsko Cmoki-Minsk (Baltarusija) vyr. treneris
2014-2016: nuo sausio Slupsko Energa Czarni (Lenkija) vyr. treneris
2017-2019: Talino Kalev/Cramo (Estija) vyr. treneris
2019-2020: Pirėjo Olympiakos (Graikija) trenerio asistentas, nuo vasario Saratovo Avtodor (Rusija) vyr. treneris
2020-2021: Vilniaus Rytas (LKL) vyr. treneris, sausio mėnesį atleistas
2022-2023: Utenos Uniclub Casino – Juventus (LKL) vyr. treneris
2006-2010: Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio asistentas