Trečiadienis, spalio 28 d. Madrido Movistar Estudiantes San Sebastiano Acunsa GBC 80-61 ACB
Brešos Germani Paryžiaus Metropolitans 92 70-75 stat » EuroCup
Venecijos Umana Reyer Stambulo Bahcesehir Koleji 88-82 stat » EuroCup
Belgrado Partizan Breso Burgo JL 76-89 stat » EuroCup
Limožo CSP Aleksandrovaco Igokea 80-75 stat » BCL
Ulmo Ratiopharm Malagos Unicaja 76-81 stat » EuroCup
Monako Basket Krasnodaro Lokomotiv 72-88 stat » EuroCup
Baro KK Mornar Podgoricos Buducnost 85-82 stat » EuroCup
Vitorijos Baskonia Manresos BAXI 87-68 ACB
Stambulo Darussafaka Ostendės Filou 79-74 stat » BCL
Rygos VEF Strasbūro IG 75-77 stat » BCL
Kauno KM Žalgiris Kauno LSMU 74-44 stat » B div.
Kazanės UNIKS Badalonos Joventut 91-93 stat » EuroCup
Antradienis, spalio 27 d. Mursijos UCAM Barselonos FC Barcelona 77-73 ACB
Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro Valensijos Basket 77-78 ACB
Bolonijos Fortitudo Bambergo Brose 63-100 stat » BCL
Bilbao RETAbet Basket Izmiro Pinar Karsiyaka 72-81 BCL
Antverpeno Telenet Giants Bolonijos Virtus 76-95 stat » EuroCup
Andoros MoraBanc Panevėžio Lietkabelis 76-66 stat » EuroCup
Sevilijos Coosur Real Betis Madrido Real 65-84 ACB
Ankaros Turk Telekom Jeruzalės Hapoel 98-94 BCL
Vilniaus Rytas Atėnų Peristeri 88-106 stat » BCL
Kėdainių Nevėžis-Optibet Šakių Vytis 85-56 stat » KMT
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Šiaulių Šiauliai 87-82 stat » KMT
Prienų CBet Kauno Žalgiris-2 108-62 stat » KMT
Pirmadienis, spalio 26 d. Pasvalio Pieno žvaigždės Jonavos CBet 91-76 stat » KMT
Sekmadienis, spalio 25 d. Barselonos FC Barcelona Andoros MoraBanc 82-71 ACB
Madrido Real Madrido Movistar Estudiantes 93-77 ACB
Vilniaus Rytas Kauno Žalgiris 72-84 stat » Betsafe-LKL
Prienų CBet Alytaus Dzūkija 81-74 stat » Betsafe-LKL
Kėdainių Nevėžis-Optibet Šiaulių Šiauliai 96-77 stat » Betsafe-LKL
Las Palmo Herbalife Gran Canaria Santjago de Kompostelos Monbus Obradoiro 75-85 ACB
Malagos Unicaja Tenerifės Iberostar 79-86 ACB
Šeštadienis, spalio 24 d. San Sebastiano Acunsa GBC Fuenlabrados Urbas 72-100 ACB
Badalonos Joventut Vitorijos Baskonia 83-82 ACB
Šilutės Šilutė Telšių Telšiai 78-95 stat » NKL
Manresos BAXI Sevilijos Coosur Real Betis 93-81 ACB
Valensijos Basket Saragosos Casademont 93-84 ACB
Utenos Juventus Panevėžio Lietkabelis 76-78 stat » Betsafe-LKL
Kauno Aistės-LSMU Šiaulių Šiauliai 69-56 stat » A div.
Mažeikių Ereliai Joniškio Delikatesas 78-83 stat » NKL
Šakių Vytis Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 89-71 stat » NKL
Kauno Žalgiris-2 Vilniaus Perlas Energija 86-81 stat » NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Palangos Kuršiai 91-75 stat » NKL
Jonavos CBet Šilalės Lūšis 92-70 stat » NKL
Gargždų Gargždai Vilkaviškio Perlas 74-71 stat » NKL
Alytaus RKL-GUT.LT KK Patriotės 78-47 stat » B div.
Penktadienis, spalio 23 d. Barselonos FC Barcelona Madrido Real 79-72 stat » Eurolyga
Miuncheno Bayern Pirėjo Olympiakos 74-68 stat » Eurolyga
Maskvos srities Chimki Tel Avivo Maccabi 87-89 stat » Eurolyga