Sekmadienis, sausio 26 d. Alytaus SRC-Dzūkija Gargždų Gargždai-Led Head 15:00 RKL
Kauno Žalgiris Vilniaus Rytas 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Ketvirtadienis, sausio 30 d. Joniškio Delikatesas Šakių Vytis 18:00 Delfi TV NKL
Kauno Žalgiris-2 Šilutės Šilutė 18:00 Delfi TV NKL
Vilniaus Perlas Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00 NKL
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis Telšių Telšiai 18:00 Youtube NKL
Tauragės krepšinio klubas Mažeikių Ereliai 18:00 Youtube NKL
Molėtų Ežerūnas Šilalės Lūšis 18:00 Youtube NKL
Palangos Kuršiai Gargždų Gargždai 18:30 Youtube NKL
Šeštadienis, vasario 1 d. Telšių Telšiai Vilniaus Perlas 16:00 Delfi TV NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Kauno Žalgiris-2 16:00 Youtube NKL
Šilutės Šilutė Joniškio Delikatesas 16:00 Youtube NKL
Šilalės Lūšis Tauragės krepšinio klubas 16:00 Youtube NKL
Mažeikių Ereliai Palangos Kuršiai 16:00 Youtube NKL
Gargždų Gargždai Jonavos BC Jonava 16:00 Youtube NKL
Pasvalio Pieno žvaigždės Kauno Žalgiris 17:00 Betsafe-LKL
Vilniaus Rytas Šiaulių Šiauliai 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Prienų CBet Klaipėdos Neptūnas 18:00 Betsafe-LKL
Panevėžio Lietkabelis Kėdainių Nevėžis 18:15 Betsafe-LKL
Šakių Vytis Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 19:30 Info TV Delfi TV NKL
Sekmadienis, vasario 2 d. Utenos Juventus Alytaus Sintek-Dzūkija 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Ketvirtadienis, vasario 6 d. Šakių Vytis Marijampolės Sūduva-Mantinga 18:00 Delfi TV NKL
Šilutės Šilutė Telšių Telšiai 18:00 Youtube NKL
Joniškio Delikatesas Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18:00 Youtube NKL
Jonavos BC Jonava Molėtų Ežerūnas 18:00 Delfi TV NKL
Palangos Kuršiai Tauragės krepšinio klubas 18:30 Youtube NKL
Gargždų Gargždai Šilalės Lūšis 19:00 Youtube NKL
Šeštadienis, vasario 8 d. Telšių Telšiai Joniškio Delikatesas 16:00 Delfi TV NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga Šilutės Šilutė 16:00 Youtube NKL
Tauragės krepšinio klubas Jonavos BC Jonava 16:00 Youtube NKL
Šilalės Lūšis Mažeikių Ereliai 16:00 Youtube NKL
Vilniaus Rytas Pasvalio Pieno žvaigždės 17:00 Betsafe-LKL
Klaipėdos Neptūnas Utenos Juventus 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL
Alytaus Sintek-Dzūkija Panevėžio Lietkabelis 19:00 Betsafe-LKL
Molėtų Ežerūnas Gargždų Gargždai 19:30 Info TV Delfi TV NKL
Sekmadienis, vasario 9 d. Kėdainių Nevėžis Kauno Žalgiris 17:00 Betsafe-LKL
Šiaulių Šiauliai Prienų CBet 17:20 Baltijos televizija Betsafe-LKL