2
3
Naujienos
2009-10-31
Trečiąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitinio diviziono varžybose iškovojo čempionų titulą ginantis Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai namuose 99:77 (29:20, 12:25, 33:19, 25:13) įveikė „Šiaulių“ klubą.Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Lietuvos rytas“ ir pirmoje rungtynių dalyje susikrovė 11 taškų persvarą (35:26). Rankų nenuleidę svečiai sukandę ...
Bojan  Popovic
17 MIN
Rungtynių eiga

1 min.: Rungtynes tritaškiu metimu pradėjo Martynas Gecevičius. Arvydas Šikšnius atsakė dvitaškiu – 3:2.
2 min.: Artūras Jomantas pelnė du taškus – 5:2.
3 min.: Derickas Low ir Vytautas Šarakauskas pelnė po 2 taškus – 5:6.
4 min.: Milko Bjelica pridėjo dar 2 taškus, o Dejanas Borovnjakas realizavo 1 iš 2 baudos metimų.
5 min.: Gecevičiaus 3 taiklūs tritaškiai – 17:11.
6 min.: „Šiauliai“ atsako dviem taškais. Artūras Jomantas pataiko tik 1 baudos metimą – 18:13.
7 min.: Komandos apsikeičia taikliomis atakomis – 20:15.
8 min.: Bjelica pataiko sudėtingą metimą ir realizuoja tik vieną baudos metimą iš 4 – 23:15.
9 min.: „Šiauliai“ pelno 4 taškus, vilniečiai atsako trimis taškais – 26:19.
10 min.: Vaidotas Volkus pataiko tik 1 baudos metimą iš 2. Kitoje atakoje Donatas Zavackas prasiveržimu pelno 2 taškus su pražanga ir vėliau nuo baudų metimo linijos prideda dar 1 ekstra tašką – 29:20.

11 min.: Komandos apsikeičia taikliomis atakomis – 31:22.
12 min.: „Šiauliai“ pelno 4 taškus iš eilės, vilniečiai atsako tuo pačiu – 35:26.
13 min.: Nei viena komanda taškų nepelno.
14 min.: Deivydas Gailius pelno 2 taškus, kitoje atakoje  šiauliečiai prideda dar 2 – 35:30.
15 min.:  „Šiauliai“ spurtuoja 7:2 - 37:36.
16 min.: Gailius baudos metimais išveda savo komandą į priekį – 37:39.
17 min.: Komandos apsikeičia taikliais metimais – 39:41.
18 min.: Bjelica prasižengia 4 kartą.
19 min.: Dejanas Borovnjakas lygina rezultatą – 41:41.
20 min.: Derrickas Low ir Raitis Grafas pelno po 2 taškus – 41:45.

21 min.: Grafas įmeta tik 1 baudos metimą – 41:46.
22 min.: Vilniečiai laimi atkarpą 5:4. Rezultatas – 46:50.
23 min.: Zavackas ir Borovnjakas pataiko po tritaškį, „Lietuvos rytas“ ir vėl priekyje – 51:50.
24 min.: Borovnjakas ir Low savo komandoms pelno po 2 taškus. Vilniečių puolėjas prideda ir baudos metimą – 54:52.
25 min.: Šarakauskas realizuoja 2 baudos metimus, vilniečiai atsako 5 taškais – 59:56.
26 min.: Gailiaus ir Borovnjako savo komandos sąskaitas padidina 2 taškais – 61:56.
27 min.: „Šiauliai“ laimi atkarpą 2:4. Rezultatas – 63:60.
28 min.: Babrauskas, Bjelica ir Zavackas meta baudos metimus. Vieną iš jų prameta tik Zavackas - 68:61.
29 min.: Gecevičius pataiko dar vieną tritaškį – 71:61.
30 min.: Volkus atsako tuo pačiu, tačiau Babrauskas paskutinėmis sekundėmis sega dar vieną tolimą metimą į varžovų krepšį – 74:64.

31 min.: Paskutinį rungtynių ketvirtį taikliu tritaškiu pradėjo Zavackas – 77:64.
32 min.: Gecevičius užsidirba nesportinę pražangą. Low realizuoja 2 baudos metimus – 77:66
33 min.: Jomantas ir Babrauskas pelno po 2 taškus. Šikšnius atsako sėkmingu prasiveržimu – 81:68.
34 min.: Low gauna nesportinę pražangą.
35 min.: Vilniečiai pelno 7 taškus iš eilės. Po Jomanto dėjimo – 88:68.
36 min.: Jomantas blokuoja Low prasiveržimą ir pelno 2 taškus – 90:68.
37 min.: Šiauliečiai pelno 4 taškus be atsako – 90:72.
38 min.: „Lietuvos rytas“ pelno 4 taškus, Gailius į tai sugeba atsakyti dvitaškiu – 94:74.
39 min.: Komandos apsikeičia taikliais dvitaškiais – 96:76.
40 min.: Pauliukėnas realizavo tik 1 baudos metimą. Tolimas Luko Brazdauskio metimas paskutinėmis sekundėmis pasiekia tikslą ir „Lietuvos rytas“ švenčia pergalę – 99:77.