82
65
Naujienos
2009-11-28
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitiniame divizione ir toliau skina pergales. Šeštadienio vakarą žalgiriečiai namuose po atkaklios kovos 73:68 (21:17, 23:21, 10:13, 19:17) įveikė Tartu „Rock“ komandą.Šiose rungtynėse Gintaras Krapikas vertėsi be Marcuso Browno bei Šarūno Vasiliausko. Amerikiečiui buvo leista pailsėti, o Vasiliauskas sportuoja ...
Todd  Abernethy
30 MIN
Rungtynių eiga

1 min.: Ginčo kamuolį atkovoja kauniečiai, tačiau greitai jį praranda Kalnietis. Klysta ir varžovai, tačiau iš po krepšio prameta Begičius.
2 min.: Begičiaus pirmieji taškai. Estai dar kartą suklydo, tačiau Pocius prarado kamuolį. Tolimą metimą pataikė svečiai – 2:3.
3 min.: Pocius prameta iš toli, tačiau puikiai gynyboje žaidžia Milaknis. Watsonas nepataikė iš po krepšio, kitoje atakoje Tartu komandos puolėjas pelno taškus – 2:5.
4 min.: Watsono metimas blokuojamas, tačiau svečiai suklydo dar vieną kartą. Pocius nepataikė tolimo metimo, o estai pelnė tris taškus – 2:8.
5 min.: Kauniečių klaida bei galingas estų dėjimas poziciniame puolime – 2:10.
6 min.: Pocius pataikė iš toli. Kitoje atakoje Kalnietis perėmė kamuolį ir po įspūdingo perdavimo Pocius pelnė du taškus su varžovo pražanga – 8:10.
7 min.: Du taiklūs Šalengos baudos metimai, tačiau tuo pačiu atsakė ir varžovai – 10:12.
8 min.: Į estų tritaškį Šalenga atsakė metimu iš vidutinio nuotolio – 12:15.
8 min.: Janavičius pavogęs kamuolį iš varžovu perduoda jį Šalengai, kuris pelno du taškus su pražanga – 15:15.
9 min.: Šalenga sumeta du baudos metimus. Žalgiriečiai apsigynė, o greitoje atakoje taškus pelnė Čukinas – 19:15.
10 min.: Dar vienas taiklus Čukino metimas iš krašto. Baudas sumeta ir estai – 21:17.

11 min.: Čukinas prameta iš po krepšio, o estai pelno du taškus – 21:19.
12 min.: Kalnietis pataiko iš toli, Juškevičius pelno du taškus. Taškais atsako ir estai – 26:21.
13 min.: Šalengos metimas iš toliau.
14 min.: Penki iš eilės estų taškai – 28:26.
15 min.: Klimavičius pataiko iš po krepšio, tačiau tuo pačiu atsako ir svečiai – 30:28.
16 min.: Begičius sumetė du baudos metimus – 32:28.
17 min.: Kauniečiams ir toliau nepavyksta išvengti klaidų, tolimą metimą pataikė estas – 32:31.
18 min.: Du taiklūs Pociaus baudos metimai, o varžovai klysta.
19 min.: Dar kartą pražangą išprovokavęs Pocius sumeta baudos metimus. Taikliomis baudomis atsako ir varžovai. Tolimą metimą pataikė Milaknis – 39:33.
19 min.: Estai ištampė kauniečių gynybą ir ataką baigė galingu dėjimu – 39:35.
20 min.: Šalenga pataikė dar vieną dvitaškį. Svečiai atakavo netaikliai, o Kalnietis paskutinę atakos sekundę pataikė tolimą metimą. Neapsigynę kauniečiams varžovams leido kėlinį pabaigti taikliu tritaškiu – 44:38.

21 min.: Begičius prameta dvitaškį.
22 min.: Svečiai pataiko dar vieną tritaškį, Watsonas atsako dvitaškiu – 46:41.
23 min.: Abi komandos apsikeičia klaidomis. Watsonas pataiko vieną baudos metimą – 47:41.
24 min.: Watsonas kelis kartus prameta iš po krepšio, dar kartą klaidomis apsikeičia abi komandos.
25 min.: Šalenga prametė tritaškį. Doroninas pataikė tolimą metimą. Po dar vieno netaiklaus žalgiriečių metimo skelbiama minutės pertraukėlė – 47:44.
26 min.: Galingas estų dėjimas į kauniečių krepšį – 47:46.
27 min.: Po svečių klaidos Pocius pelno du taškus – 49:46.
27 min.: Abi komandos apsikeičia taikliomis atakomis. Estai suklysta dar kartą – 51:48.
28 min.: Klimavičius nepataikė iš po krepšio, kitoje atakoje estas pataikė vieną baudos metimą – 51:49.
29 min.: Vieną baudą pataikė ir Pocius, tačiau po netaiklaus varžovo metimo į greitą kontraataką nuskubėjęs Čukinas įdėjo kamuolį iš viršaus – 54:49.
30 min.: Svečiai taikliai realizuoja baudos metimus. Trečiasi kėlinys pasibaigė abiejų komandų netaikliais metimais – 54:51.

31 min.: Lemiamą ketvirtį estai pradeda dvitaškiu – 54:53.
32 min.: Kalnietis prameta iš toli, tačiau klysta ir varžovai. Čukinas prasižengia puolime.
33 min.: Estai prametė tritaškį, Šalenga pelnė du taškus – 56:53.
34 min.: Šalenga pelnė dar du taškus. Abi komandos kurį laiką nesugeba pelnyti taškų – 56:53.
35 min.: Pocius pataikė tik vieną baudą, tačiau estai kamuolio atsikovoti nesugebėjo. Visgi Kalnietis prametė iš toli, o estai pelnė du taškus – 57:55.
36 min.: Tolimas ir taiklus Šalengos metimas. Kitoje atakoje Šalengos metimas net nelietė lanko – 60:55.
36 min.: Žalgiriečiai suklydo, o estai sumetė du baudos metimus – 60:57.
37 min.: Watsonas prametė iš po krepšio, svečiai pelnė dar du taškus – 60:59.
38 min.: Šalenga sumeta baudos metimus. Po kilusios sumaišties Watsonas pelno du taškus su pražanga. Baudos amerikietis nepataikė – 64:59.
39 min.: Watsonas užsidirba penktąją pražangą, tačiau estas pataiko tik vieną baudos metimą. Pocius išprovokavęs varžovo pražangą pataiko vieną baudą. Estai klystą jau dvidešimtą kartą – 65:60.
40 min.: Kalnietis sumeta abi baudas. Kauniečiai apmaudžiai klysta gynyboje ir svečiai pelno du taškus. Šalenga prametė tolimą metimą, o estai pelnė dar du taškus. Kalnietis sumeta abi baudas. Žalgiriečiams ir toliau nepavyksta gintis nuo varžovų, varžovai pelnė dar du taškus. Tačiau Pocius sumetė abu baudos metimus ir įtvirtino pergalę – 73:68.