lrytas tv

2009-11-24 19:10 / Malcha sporto rūmai (3500 vietų)
Naujienos
2009-11-24
Pralaimėjimu naująjį Europos taurės sezoną pradėjo „Šiaulių“ krepšininkai. Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje 76:89 (13:20, 18:21, 26:21, 19:27) pralaimėjo Jeruzalėje „Hapoel“ komandai.Šiame mače „Šiauliai“ vertėsi be traumuoto Vaido Pauliukėno, kuris net neatvyko kartu su komanda į Izraelį.Šeimininkai atitrūko dar pirmoje rungtynių pusėje kai antrajame ...

1 min.: Pirmuosius taškus pelno šeimininkai, tačiau netrukus Brandonas Brownas pataiko dvitaškį su varžovo pražanga – 2:2.
3 min.: Šiauliečiai pelno dar du taškus, bet kitoje atakoje abi baudas realizuoja ir šeimininkai – 4:4.
4 min.: Komandos keičiasi klaidomis.
4 min.: Šeimininkai pelno 4 taškus, o šiauliečiai du – 8:6.
5 min.: Dar viena „Šiaulių“ klaida, į kurią šeimininkai atsako dvitaškiu – 10:6.
5 min.: Gražus blokas Šikšniui.
6 min.: Žukauskas smeigia tritaškį – 10:9.
7 min.: Įspūdingas Lyonso dėjimas, o svečiai dar kartą klysta – 12:9.
7 min.: Dvi taiklios Thompsono baudos – 14:9.
7 min.: „Šiaulių“ aukštaūgiai ir vėl nesusitvarko su savo varžovais ir užsidirba pražangą.
9 min.: „Hapoel“ pelno dar 6 taškus be atsako – 20:9.
10 min.: Du Žukausko taškai – 20:11.
10 min.: Šarakauskas pataiko dvitaškį ir baigiasi pirmasis kėlinys – 20:13.

11 min.: Šikšnius antrąjį kėlinį pradeda tolimu metimu – 20:16, tačiau netrukus tritaškį pataiko ir varžovai – 23:16.
12 min.: „Šiauliai“ klysta du kartus iš eilės, o šeimininkai pelno taškus – 25:16.
13 min.: Komandos apsikeičia taikliais tritaškiais – 28:19.
14 min.: Dar du šeimininkų taškai – 30:19.
15 min.: Į Šarakausko dvitaškį taikliu metimu atsako ir žydai – 32:21.
15 min.: Dar kartą komandos apsikeičia tolimais metimais – 35:24.
16 min.: Dar vienas taiklus Browno tritaškis – 35:27.
17 min.: Naimy pelno du taškus, bet netrukus dvitaškį pataiko ir Grafas – 37:29.
18 min.: Kuzminskas pelno du taškus ir priverčia šeimininkų trenerį prašyti minutės pertraukėlės – 37:31.
18 min.: Gailius prasižengia antrąjį kartą, o Pinkney realizuoja baudas – 39:31.
19 min.: Dar du „Hapoel“ taškai ir Sireika prašo minutės pertraukėlės – 41:31.
19 min.: Po minutės pertraukėlės „Šiauliai“ dar kartą klysta.
20 min.: Baigiasi antrasis kėlinys – 41:31.

22 min.: Į šeimininkų dvitaškį taikliu metimu atsako ir Brownas – 43:33.
23 min.: Šikšnius pelno du taškus su varžovo pražanga – 43:36.
23 min.: Simmonso dvitaškis – 45:36.
23 min.: Lowo tritaškis – 45:39.
24 min.: Dar du Lowo taškai – 45:41.
25 min.: Dar du Browno taškai, bet netrukus tritaškį smeigia ir šeimininkai – 49:43.
25 min.: Brownas prameta dvitaškį, o „Hapeol“ smeigia dar vieną tritaškį – 52:43.
26 min.: Tritaškiu atsako ir Šikšnius – 52:46.
26 min.: Du Lyonso taškai – 54:46.
27 min.: Komandos apsikeičia nerezultatyviomis atakomis.
27 min.: Šiauliečiai pelno du taškus, o „Hapoel“ praranda kamuolį – 54:48.
28 min.: Į Žukausko dvitaškį varžovai atsako tolimu metimu – 57:50.
28 min.: Tritaškį pataiko ir Orelikas – 57:53.
29 min.: Lowas pataiko dvitaškį ir skirtumas dar labiau tirpsta – 57:55.
30 min.: Du greiti šeimininkų taškai – 59:55.
30 min.: Orelikas realizuoja baudas – 59:57.
30 min.: Hunteris pelno dvitaškį su šiauliečio pražanga – 62:57.

31 min.: Taiklus šeimininkų tritaškis – 65:57.
33 min.: Gailius prasižengia ketvirtąjį kartą, o šeimininkai pataiko abi baudas – 70:63.
35 min.: Pinkney pataiko baudą – 71:63.
35 min.: „Šiauliai“ praranda kamuolį, o Thompsonas deda ir viršaus – 73:63.
36 min.: Lowas smeigia tritaškį, bet netrukus du taškus pelno ir Pinkney – 75:69.
37 min.: Brownas sumeta baudas – 75:71.
37 min.: Šeimininkai pelno 4 taškus iš eilės – 79:71.
38 min.: Dar du „Hapoel“ taškai, o šiauliečiai klysta – 81:71.
38 min.: Graži šeimininkų ataka – 83:71.
40 min.: Šarakauskas pelno taškus, bet čia pat iš viršaus deda ir šeimininkai – 85:73.
40 min.: Taiklus Jeterio dvitaškis – 87:73.
40 min.: Rungtynės baigėsi „Hapoel“ pergale 89:76.