56%
23/41
Naujienos
2010-05-08
„Šiaulių“ ekipą nuo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos skiria tik viena pergalė. Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose po fantastiškos kovos 97:94 (23:15, 25:30, 19:22, 30:27) palaužė Utenos „Juventus“ klubą bei serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.Antrajame kėlinyje sužaidus tris minutes „Šiaulių“ persvara siekė tik 3 taškus (25:22), tačiau tuomet svečiai ...
Gintautas  Matulis
23 MIN
Mindaugas  Žukauskas
3 AS
5 TO
26 MIN
Rungtynių eiga

1 min.: Raitis Grafas pelno pirmuosius taškus, dvitaškį pataiko ir Virginijus Praškevičius – 2:2.
1 min.: Mindaugas Kuzminskas pelno du, Mindaugas Kuzmniskas tris taškus – 2:7.
2 min.: Žydrūnas Urbonas išprovokuoja pražangą bei sumeta abi baudas – 4:7.
3 min.: Jonas Elvikis gauna gražų perdavimą po krepšiu bei pelno du taškus – 6:7.
4 min.: Tomas Gaidamavičius pelno du taškus su Šikšniaus pražanga – 9:7.
4 min.: Antrasis Kuzminsko tolimas metimas – 9:10.
5 min.: Darius Pakamanis pelno du taškus – 11:10.
5 min.: Dar du Kuzminsko taškai – 11:12.
6 min.: „Juventus“ baudų metimu išlygina rezultatą – 12:12.
6 min.: Maris Gulbis pataiko iš toli – 12:15.
7 min.: „Šiaulių“ krepšininkas pataiko vieną baudą – 12:16.
7 min.: Gulbis pelno du taškus su pražanga – 12:19.
8 min.: Utenos ekipa klysta, o šiauliečiai greitoje atakoje pelno lengvus taškus – 12:21.
9 min.: Matulis apgauna Gulbį bei pelno du taškus su pražanga – 15:21.
10 min.: Marius Prekevičius padidina savo komandos pranašumą – 15:23.

11 min.: Vytautas Šarakauskas pelno pirmuosius taškus – 15:25.
12 min.: Aikštės šeimininkai pataiko pirmąjį tritaškį – 18:25.
12 min.: Gaidamavičius pelno du taškus baudų metimais – 20:25.
13 min.: Pakamanis tęsia „Juventus“ spurtą – 22:25.
13 min.: Dvitaškiu atsako ir Derrickas Low – 22:27.
13 min.: Arvydas Šikšnius pelno du taškus su pražanga – 22:30.
14 min.: Abi ekipos apsikeičia rezultatyviomis atakomis – 24:32.
14 min.: Grafas išprovokuoja Urbono pražangą, tačiau pataiko tik vieną baudą – 24:33.
14 min.: „Juventus“ vėl prasižengia, Low realizuoja abi baudas – 24:35.
15 min.: Keturi Gailius taškai iš eilės didina „Šiaulių“ atotrūkį – 24:39.
16 min.: Urbonas pelno taškus, tačiau iškart rezultatyvią ataką surengia ir svečiai – 26:41.
<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:1.0cm; mso-footer-margin:1.0cm; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> 16 min.: Sudėtingi Urbono taškai su varžovo pražanga – 28:41.
17 min.: „Šiauliai“ klysta, o Urbonas pelno dar du taškus – 30:41.
17 min.: „Šiauliai“ vėl klysta, o „Juventus“ pelno keturis taškus iš eilės – 34:41.
18 min.: Kuzminskas pelno du taškus – 34:43.
18 min.: Matulis rezultatyviai užbaigia „Juventus“ ataką – 36:43.
19 min.: Vasiliauskas ir Praškevičius baudomis mažina savo komandos deficitą – 39:43.
19 min.: „Juventus“ pelno du taškus, „Šiauliai“ vieną – 41:44.
20 min.: Praškevičius kaire ranka greitoje atakoje pelno du taškus – 41:46.
20 min.: „Šiauliai“ vėl prasižengia, Urbonas sumeta abi baudas – 43:46.
20 min.: Kėlinį komandos baigia apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis – 45:48.

21 min.: Šikšnius pataiko iš toli – 45:51.
22 min.: Matulis atsako dvitaškiu – 47:51.
22 min.: Šiauliečiai vaikiškai klysta, o Urbonas greitoje atakoje išprovokuoja pražanga. Visgi puolėjas pataik tik vieną baudą – 48:51.
23 min.: Urbonas mažina savo komandos deficitą iki minimumo – 50:51.
23 min.: Žukauskas perima kamuolį ir pelno du lengvus taškus – 50:53.
24 min.: Grafas prasižengia, o Praškevičius pataiko vieną bauda – 51:53.
25 min.: Gailius pataiko iš vidutinio nuotolio – 51:55.
25 min.: Iš toli pataiko Pakamanis, tačiau tritaškiu atsako ir Low – 54:58.
26 min.: „Juventus“ pataiko trečiąjį tritaškį – 57:58.
26 min.: Abi komandos pataiko po dvitaškį – 59:60.
27 min.: Praškevičius pataiko iš toli ir pirmą kartą išveda savo komandą į priekį – 62:60.
28 min.: Tritaškį pataiko Kuzminskas, tačiau nuo trijų taškų zonos taikliai atakuoja ir Pakamanis – 65:63.
28 min.: Praškevičius prasižengia, Grafas lygina rezultatą – 65:65.
30 min.: Kuzminskas dviem taikliomis baudomis išveda „Šiaulius“ į priekį – 65:67.
30 min.: Vasiliauskas pataiko dvi baudas ir lygina rezultatą – 67:67.

31 min.: Vasiliauskas kėlinio pradžioje prasižengia prieš Kuzminską, šis sumeta abi baudas – 67:69.
31 min.: Gaidamavičius pelno du taškus su Šarakausko pražanga – 70:69.
31 min.: „Šiauliai“ darkart klysta, o „Juventus“ baudžia juos dviem taškais greitoje atakoje – 72:69.
32 min.: Praškevičius pataiko iš toli – 75:69.
32 min.: Šarakauskas pelno du taškus su pražanga – 75:72.
33 min.: Gailius išprovokuoja Morkeliūno pražangą bei pataiko abi baudas – 75:74.
34 min.: Matulis pataiko kuriozišką metimą bei priverčia prasižengti Šarakauską penktąjį kartą – 78:74.
34 min.: Urbonas prasižengia, o Grafas sumeta abi baudas – 78:75.
35 min.: Urbonas pelno du taškus nuo lentos – 80:75.
35 min.: Kuzminskas pataiko iš toli – 80:78.
36 min.: Pakamanio reidas po krepšiu – 82:78.
36 min.: Grafas pjauna „Juventus“ pranašumą per pusę – 82:80.
36 min.: Praškevičius pataiko iš po krepšio – 84:80.
37 min.: Matulis grąžina „Juventus“ ekipai 6 taškų persvarą – 86:80.
37 min.: Matulis prasižengia, o Žukauskas realizuoja abi baudas – 86:82.
<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:2.0cm 42.5pt 2.0cm 3.0cm; mso-header-margin:1.0cm; mso-footer-margin:1.0cm; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> 38 min.: Žukauskas pelno dar du taškus – 86:84.
39 min.: Gailiaus reidas pagal galinę liniją pasibaigia dviem taškais – 86:86.
39 min.: Urbonas išveda savo ekipą į priekį – 88:86.
39 min.: Low grąžina pusiausvyrą – 88:88.
39 min.: Kuzminskas prasižengia ketvirtąjį kartą, o Urbonas pataiko abi baudas – 90:88.
40 min.: Šikšnius smeigia tritaškį, tačiau „Šiauliai“ persvara džiaugiasi neilgai, nes Praškevičius pelno du taškus – 92:91.
40 min.: Kuzminskas kala kamuolį iš viršaus – 92:93.
40 min.: Kuzminskas prasižengia penktąjį kartą, tačiau Urbonas prameta abi baudas.
40 min.: Kamuolį atkovoja Žukauskas, o prieš jį prasižengia. Pastarasis įmeta vieną bauda – 92:94.
40 min.: Kamuolys atitenka „Šiauliams“, o Šikšnius pelno du taškus – 92:96.
40 min.: Pakamanis pelno du taškus – 94:96.
40 min.: „Juventus“ prasižengia, o šiaulietis pataiko tik vieną baudą. Vis dėlto Pakamanio metimas iš vidurio aikštės tikslo nepasiekia.