31
64
Naujienos
2011-07-04
Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) rinktinei pakako kelių minučių, kad įrodytų savo pranašumą prieš serbus. Pasaulio čempionato antrojo etapo starte Kazio Maksvyčio auklėtiniai 71:54 nušlavė Serbijos ekipą ir iškovojo trečią pergalę. Serbijos ir Lietuvos mačo akimirkas rasite fotogalerijoje. Įpusėjus ketvirtam kėliniui serbai buvo išlyginę rezultatą (48:48), bet tada ...
2011-07-04
Praėjusiais metais Europos čempionato pusfinalį mačo pabaigoje pralaimėję serbai pasaulio pirmenybėse Latvijoje kovoje su lietuviais vėl palūžo ketvirtajame kėlinyje.Kazio Maksvyčio treniruojami devyniolikmečiai F grupės mače 71:54 (19:8, 14:13, 15:22, 23:11) nugalėjo bendraamžius iš Serbijos (2-2) bei į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę. Serbijos ir Lietuvos mačo ...
7 TO
33 MIN
Geriausi žaidėjai

1 min.: Pirmuosius taškus pelno Ulanovas – 0:2.
2 min.: Serbų atakos daugiausiai baigiasi klaidomis.
3 min.: Čižauskas dvitaškiu didina lietuvių persvarą – 0:4.
4 min.: Redikas smeigia tritaškį, o Cvetkovičius atidaro serbų taškų sąskaitą – 2:7.
5 min.: Valančiūnas pataiko abi baudas, Redikas prideda dvitaškį – 2:11.
6 min.: Mitrovičius mažina serbų deficitą – 4:11.
7 min.: Čižauskas sėkmingai renka taškus – 4:13.
8 min.: Keturi Jakšto taškai iš eilės – 4:17.
9 min.: Abi komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis – 6:19.
10 min.: Cvetkovičius dvitaškiu užbaigia kėlinį – 8:19.

Lietuvos jaunimo rinktinė: Dovydas Redikas 5, Edgaras Ulanovas, Vytenis Čižauskas, Rolandas Jakštas po 4.

Serbijos jaunimo rinktinė: Aleksandras Cvetkovičius 6.

11 min.: Viena taikli lietuvių nauda – 8:20.
12 min.: Valančiūnas pelno taškus Čižauskui pakabinus kamuolį ore – 8:22.
12 min.: Du Valančiūno taškai – 8:24.
14 min.: Skučas randa Valančiūną po krepšiu ir šis pelno du taškus – 8:26.
14 min.: Drenovacas pataiko tritaškį, o po netaiklaus Pukio tolimo metimo ataką dėjimu pabaigia Bogdanovičius – 13:26.
15 min.: Serbai per 24 sekundes nesurezga atakos.
16 min.: Simanavičius pataiko paskutinę atakos sekundę – 13:28.
17 min.: Serbai sumeta baudas, o paskui Bešovičius deda iš viršaus – 17:28.
18 min.: Serbai pataiko baudas, Sabonis atsako tritaškiu – 19:31.
20 min.: Serbų metimas iš po krepšio – 21:31.
20 min.: Čižauskas sudrasko varžovų gynybą – 21:33.

Lietuvos jaunimo rinktinė: Jonas Valančiūnas 8, Vytenis Čižauskas 6 (6 rez. perd.).

Serbijos jaunimo rinktinė: Aleksandras Cvetkovičius 8, Nikola Siladi 5.

21 min.: Čižauskas klysta ir serbai greitą ataką baigia taškais – 23:33.
21 min.: Čižauskas vėl klysta ir Cvetkovičius pelno taškus – 25:33.
22 min.: Ulanovas pataiko vieną baudą – 25:34.
22 min.: Bešovičius pelno taškus iš po krepšio – 27:34.
23 min.: Bogdanovičius smeigia tritaškį ir lietuviai prašo minutės pertraukėlės – 30:34.
24 min.: Skučo tritaškis vos liečia lanką, serbai pelno taškus greitoje atakoje – 32:34.
25 min.: Redikas pataiko dvitaškį su pražanga, nepataiko baudos, bet mūsiškiai atkovoja kamuolį ir Redikas smeigia tritaškį – 32:39. Įsiutęs serbų treneris prašo minutės pertraukėlės.
25 min.: Serbai dukart meta iš po krepšio, Valančiūnas abu kartus beveik blokuoja metimus ir kamuolys atitenka mūsiškiams. Susinervinęs serbų treneris apeliuoja į teisėjus ir užsidirba techninę pražangą.
25 min.: Čižauskas sumeta baudas – 32:41.
26 min.: Bešovičius sumeta baudas – 34:41. Valančiūnas sužingsniuoja.
26 min.: Čižauskas greitoje atakoje baudžiamas pražanga.
27 min.: Valančiūnas blokuoja metimą, Skučas greitą ataką pabaigia dvitaškiu – 34:43.
27 min.: Lietuviai vos nesuklysta. Kamuolį išgelbėja Arnas Butkevičius, nėręs į pirmą žurnalistų eilę ant stalų.
28 min.: Du serbų taškai – 36:43.
29 min.: Tolimas serbų metimas – 39:43.
29 min.: Redikas sumeta baudas – 39:45.
29 min.: Bešovičiaus du taškai – 41:45.
30 min.: Valančiūnas atsako dvitaškiu – 41:47.
30 min.: Krsitičius pelno du taškus – 43:47.
30 min.: Valančiūnas kėlinį baigia pataikydamas 1 baudą – 43:48.

Lietuvos jaunimo rinktinė: Dovydas Redikas 12, Jonas Valančiūnas 11, Vytenis Čižauskas 8.
Serbijos jaunimo rinktinė: Aleksandras Cvetkovičius 12, Nemanja Bešovičius 8.

31 min.: Cvetkovičius smeigia tolimą metimą – 46:48.
32 min.: Bešovičius nepasinaudoja proga išlyginti rezultatą, bet lietuviai klysta.
33 min.: Lambičius pataiso ant lanko šokinėjusį kamuolį ir lygina rezultatą – 48:48.
34 min: Ulanovas pataiko vieną baudą – 48:49.
35 min.: Redikas smeigia tritaškį – 48:52.
36 min.: Valančiūnas įveikia aukštesnį Bešovičių ir pelno du taškus su pražanga – 48:54. Taikli ir bauda – 48:55.
36 min.: Serbai klysta, o Valančiūnas ima kamuolį puolime ir pelno taškus – 48:57.
37 min.: Čižauskas pelno du taškus – 48:59.
38 min.: Valančiūnas sumeta baudas – 48:61.
38 min.: Bešovičius sumeta baudas – 50:61.
38 min.: Jakštas drebina krepšį dėjimu – 50:63.
39 min.: Redikas greitą ataką pabaigia metimu iš po krepšio – 50:65.
39 min.: Dar vieną greitą ataką Jakštas pabaigia triuškinamu dėjimu – 50:67.
40 min.: Serbai pataiko vieną baudą – 51:67.
40 min.: Simanavičius patio iš po krepšio – 51:69.
40 min.: Skučas pelno du taškus, serbai aidint sirenai dar įmeta iš vidurio – 54:71.