1
1
Naujienos
2012-09-27
Solidžią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) starte iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai išvykoje 92:75 (16:24, 26:12, 28:16, 22:23) įveikė Klaipėdos „Neptūno“ komandą. Uostamiesčio komandai pasidžiaugti persvara vilniečiai leido tik pirmajame kėlinyje, kai pataikė vos du metimus ir ...
2012-09-25
Ketvirtadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ pradeda oficialų sezoną – Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionai uostamiestyje varžysis su Klaipėdos „Neptūno“ komanda. Su Kazio Maksvyčio auklėtiniais sostinės klubas išmėgino jėgas rugsėjo pradžioje vykusiame Vlado Garasto taurės turnyre ir šventė užtikrintą pergalę 94:78. ...
Rashaun  Broadus
25 MIN
28 MIN

Rungtynių eiga:

1 min.: Uostamiesčio ekipai pirmuosius taškus pelno Barinovas, tačiau Babrauskas atsako taikliu tritaškiu – 2:3.
2 min.: Šarakauskas sugrąžina „Neptūnui“ persvarą – 4:3.
2 min.: Gailius pelno du taškus su pražanga – 7:3.
3 min.: Vilniečiai puikiai apsigynė ir privertė varžovus mesti neparengtą tolimą metimą.
4 min.: Barinovas pergudrauja Seibutį – 9:3.
4 min.: Vilniečiai jau prasižengė penkis kartus.
5 min.: Šarakauskas prasižengia puolime ir suteikia varžovams progą sumažinti deficitą.
5 min.: Seibutis priverčia „Neptūno“ žaidėjus prasižengti penktąjį kartą ir realizuoja abi baudas – 9:5.
5 min.: Šarakauskas pelno dar du taškus – 11:5.
6 min.: Šarakauskas dar syki pelno taškus, pataisydamas komandos draugo metimą – 13:5.
7 min.: Seibutis baudų metimais mažina deficitą – 13:7.
7 min.: Seibutis toliau renka taškus baudomis – 13:9.
8 min.: Šarakauskas toliau terorizuoja vilniečių gynybą, o Radoševičius pataiko tik vieną baudą – 15:10.
8 min.: Pirmuosius taškus „Neptūnui“ pelno Broadusas, o Radoševičius prideda dar vieną baudą – 17:11.
8 min.: Seibutis greitos atakos metu pelno dvitaškį, bet taikliu metimu atsako ir klaipėdiečiai – 17:13.
9 min.: Pirmuosius taškus „Neptūnui“ pelno Gustas ir Runkauskas – 21:13.
9 min.: Seibutis pelno dvitaškį su pražanga ir jau yra surinkęs 10 taškų – 21:16.
10 min.: Gustas pataiko tik vieną baudą – 22:16.
10 min.: Seibučio metimas neliečia lanko, o dukart paeiliui kamuolį puldami atkovoję „Neptūno“ krepšininkai kėlinį baigia Danio dvitaškiu – 24:16.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 8, Nikita Barinovas 4.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 11, Steponas Babrauskas 3.

11 min.: Antrąjį kėlinį šeimininkai pradeda atkovodami kamuolį puolime. Kovą po krepšiais jie laimi net 14:5.
11 min.: Vilniečių deficitą mažina Nedovičius – 24:18.
12 min.: Babrauskas smeigia tritaškį – 24:21.
13 min.: Dulkys tritaškiu lygina rezultatą – 24:24.
14 min.: Dainys pjauna varžovų gynybą ir dvitaškiu iš po krepšio pelno taškus po keturių minučių pertraukos – 26:24.
14 min.: Dulkys smeigia dar vieną tritaškį, bet dvitaškiu atsako Gailius – 28:27.
15 min.: Pirmuosius taškus „Lietuvos rytui“ pelno Ivanovas – 28:29.
16 min.: Mažeika pataiko tik vieną baudą, bet atkovojo kamuolį ir pelno taškus – 31:29.
17 min.: Katelynas lygina rezultatą, bet Mažeika pelno dar du taškus – 33:31.
18 min.: Nedovičius pelno du taškus, tačiau nepataiko baudos – 33:33.
19 min.: Seibutis po Radoševičiaus užtvaros išveda „Lietuvos rytą“ į priekį – 33:35.
20 min.: Blumas pelno dar du taškus, tačiau taikliu metimu atsako ir Mažeika – 35:37.
20 min.: Ivanovas sugrąžina vilniečiams 4 taškų pranašumą – 35:39.
20 min.: Šarakauskas pataiko tik vieną baudą, o Blūmas aidint sirenai smeigia tritaškį ir sukrauna „Lietuvos rytui“ rekordinę persvarą – 36:42.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 9, Martynas Mažeika 7, Deividas Gailius 5.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 13, Steponas Babrauskas 6, Deividas Dulkys 6.

21 min.: Šeimininkai kėlinį pradeda taškais, tačiau Babrauskas pataiko iš toli – 38:45.
22 min.: Samardžiskis per dvi kėlinio minutes prasižengė dukart ir savo pasirodymą baigė. Jis penkias asmenines pražangas sugebėjo surinkti vos per penkias aikštelėje praleistas minutes.
23 min.: Katelynas smeigia tritaškį ir didina „Lietuvos ryto“ pranašumą iki dešimties – 38:48.
23 min.: Seibutis pelno dar du taškus ir priverčia Maksvytį kviesti komandą pasitarimui – 38:50.
24 min.: Šeimininkai dar kartą klysta, o Babrauskas pelno dar du taškus – 38:52.
25 min.: Vilniečiai per didžiąją pertrauką padarė rimtas išvadas – trečiąjį kėlinį jie pradėjo spurtu 12:2.
25 min.: Broadusas švelnina deficitą, bet taškais atsako ir Radoševičius – 40:56.
26 min.: Runkauskas pataiko abi baudas, bet Radoševičius atsako dar vienu dvitaškiu – 42:58.
27 min.: Šarakauskas neklysta prie baudų metimo linijos, bet persvarą išlaiko Katelynas – 44:60.
28 min.: Klaipėdiečiai pataiko iš toli, bet taškais atsako ir Seibutis – 48:62.
29 min.: Seibutis greitos atakos metu pelno taškus su pražanga – 48:65.
29 min.: Gailius švelnina rezultatą – 50:65.
30 min.: Ivanovas pataiko tik vieną baudą – 50:66.
30 min.: Gustas pataiko abi baudas, tuo pačiu atsako ir Ivanovas – 52:68.
30 min.: Ivanovas pataiko dar dvi baudas – 52:70.

31 min.: Greitoje atakoje Mažeika susistumdė su Dulkiu ir pastarasis buvo nubaustas nesportine pražanga. Mažeika realizavo vieną baudą, o ataką „Neptūnas“ baigė klaida – 53:70.
31 min.: Dainys prameta abi baudas ir rezultatas lieka nepakitęs.
32 min.: Dulkys nepataiko net į lanką, o gražią ataką surengę šeimininkai švelnina rezultatą – 55:70.
32 min.: Antrą tritaškį pataikę „Neptūno“ krepšininkai priartėja iki 12 taškų – 58:70.
33 min.: Dainys prasižengia, o už kalbas su teisėjais užsidirba ir techninę pražangą, bei komplikuoja komandos šansus priartėti.
33 min.: Seibutis pataiko baudas, o netrukus dvi baudas prideda ir Ivanovas – 58:74.
34 min.: Gailius švelnina deficitą, tačiau vilniečiai atsako tritaškiu – 60:77.
34 min.: Mažeika pataiko abi baudas – 62:77.
35 min.: Katelynas po gražios verpstės pelno dvitaškį – 62:79.
36 min.: Gailius neklysta prie baudų metimo linijos – 64:79.
36 min.: Ivanovas po grubios Mažeikos pražangos pataiko abi baudas, tačiau dvitaškiu atsako kamuolį puolime atkovojęs Broadusas – 66:81.
37 min.: Katelynas smeigia tritaškį, tačiau dviem taškais atsako ir Mikalauskas – 68:84.
37 min.: Vilniečiai pelno dvitaškį – 68:86.
38 min.: Mikalauskas švelnina deficitą, bet dvitaškiu atsako ir Katelynas – 70:88.
38 min.: Seibutis po sumaišties sugriebia kamuolį ir pelno 28-ąjį savo tašką – 70:90.
39 min.: Broadusas pataiko tik 1 baudą, tuo pačiu atsako ir Radoševičius – 73:92.
40 min.: McClure'as įmuša kamuolį į krepšį – 75:92.