32%
6/19
Naujienos
2012-10-02
Beveik visas rungtynes pirmavę Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai klydo paskutinėmis mačo sekundėmis ir atidavė pergalę Kazachstano čempionams. VTB Vieningosios lygos sezono atidarymo rungtynėse Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai 71:72 (21:25, 26:17, 13:14, 11:16) turėjo pripažinti „Astana“ ekipos pranašumą. Iki rungtynių pabaigos likus ...
Jerry  Johnson
33 MIN
Taškai 17

1 min.: Kazachai rungtynes pradeda taikliu dvitaškiu – 2:0.
1 min.: Blūmas baudos metimais lygina rezultatą – 2:2.
2 min.: Blūmas pelno dar du taškus, tačiau kazachai pataiko iš toli – 5:4.
3 min.: Buvęs vilniečių amerikietis Jerry Johnsonas „Astana“ ekipai pelno pirmuosius taškus – 7:4.
3 min.: Seibutis pataiko abi baudas – 7:6.
4 min.: Baudų metimais atsako ir šeimininkai, tačiau Seibutis gražiu reidu į baudos aikštelę pelno dar du taškus – 9:8.
4 min.: Kazachai baudomis susigrąžina 3 taškų persvarą – 11:8.
5 min.: Marshallas pataiko iš toli, tačiau Samardžiskis dvitaškiu mažina deficitą – 14:10.
6 min.: Marshallas prideda dar vieną baudą, o vilniečiams suklydus tritaškiu didina skirtumą iki aštuonių – 18:10.
7 min.: Ekipos apsikeičia tritaškiais – 21:13.
7 min.: Blūmas pataiko abi baudas – 21:15.
8 min.: Simonas pataiko dvitaškį ir sugrąžina kazachams 8 taškų pranašumą – 23:15.
8 min.: Kamuolį puldamas atkovojęs Simonas didina skirtumą iki dviženkio – 25:15.
9 min.: Blūmas pataiko iš toli – 25:18.
10 min.: Tritaškį smeigia ir Nedovičius – 25:21.

„Astana“: Ravvle'as Marshallas 12, Andreas Glyniadakis.

„Lietuvos rytas“: Janis Blūmas 12, Renaldas Seibutis 4, Nemanja Nedovičius 3.

12 min.: Vilniečiai mažina skirtumą iki dviejų taškų – 25:23.
13 min.: Dulkys baudų metimais lygina rezultatą – 25:25.
14 min.: Ivanovas baudų metimais išveda vilniečius į priekį – 25:27.
14 min.: Ivanovas po gražaus reido pelno dar du taškus – 25:29.
15 min.: Ginamaisiais nespėję pasikeisti vilniečiai leidžia varžovams priartėti – 28:29.
15 min.: Ivanovas pelno šeštąjį tašką iš eilės – 28:31.
16 min.: Cvetkovičius dvitaškiu mažina skirtumą iki minimumo – 30:31.
16 min.: Ekipos apsikeičia tolimais metimais – 33:34.
17 min.: Blūmas smeigia dar vieną tritaškį – 33:37.
17 min.: Radoševičius pataiko abi baudas – 33:39.
18 min.: Kazachai pataiko dvitaškį su pražanga – 36:39.
18 min.: Katelynas baudų metimais didina skirtumą iki 5, tačiau netrukus kazacgai atsako dvitaškiu – 38:41.
18 min.: Blūmas baudų metimais pelno dar du taškus ir surinko jau 20-ąjį tašką – 38:43.
19 min.: Kazachų ekipai baudomis taškus pelno ir Johnsonas – 40:43.
19 min.: Katelynas pataiko vieną baudą – 40:44.
19 min.: Baudas pataiko ir kazachai – 42:44.
20 min.: Katelynas baigiantis atakai skirtam laikui smeigia tritaškį – 42:47.

„Astana“: Ravvle'as Marshallas 12, Andreas Glyniadakis 11.

„Lietuvos rytas“: Janis Blūmas 20, Dejanas Ivanovas 6, Mindaugas Katelynas 6.

22 min.: Trečiąjį kėlinį taškais pradeda Marshallas, tačiau taškais atsako ir Samardžiskis – 44:49.
22 min.: Samardžiskis po gražaus Seibučio perdavimo pelno taškus su pražanga – 44:52.
23 min.: Vilniečių gynybą ištampę kazachai pataiko iš toli – 47:52.
23 min.: Samardžiskis deda iš viršaus – 47:54.
24 min.: Komandos keičiasi netaikliais metimais ir klaidomis.
25 min.: Johnsonas greitoje atakoje pelno du taškus – 49:54.
25 min.: Seibutis pataiko vieną baudą – 49:55.
26 min.: Johnsonas greitos atakos metu pelno dar du taškus – 51:55.
27 min.: Marshalas dvitaškiu su pražanga mažina deficitą iki minimumo – 54:55.
28 min.: Katelynas baudos metimu sugrąžina vilniečiams dviejų taškų pranašumą – 54:56.
29 min.: Vilniečiai klysta, o aikštės šeimininkai greitos atakos metu lygina rezultatą – 56:56.
30 min.: Katelynas įspūdingu dėjimu išveda vilniečius į priekį – 56:58.
30 min.: Glyniadakis vos neišmuša Radoševičiui dantų ir yra baudžiamas nesportine pražanga. Lūpą prasikirtųsį komandos draugą pakeitęs Seibutis pataiko abi baudas – 56:60.

„Astana“: Ravvle'as Marshallas 17 (7 atk. kam.), Andreas Glyniadakis 11, Branko Cvetkovičius 10.

„Lietuvos rytas“: Janis Blūmas 20, Mindaugas Katelynas 9, Predragas Samardžiskis 9, Renaldas Seibutis 7.

31 min.: Nedovičius pelno dvitaškį, tačiau Johnsonas smeigia tritaškį – 59:62.
33 min.: Simonas dvitaškiu mažina kazachų deficitą iki minimumo – 61:62.
34 min.: Simonas paskutinę sekundę numuša į krepšį bekrentantį Seibučio metimą, tačiau kitoje atakoje taškus pelno Ivanovas – 61:64.
34 min.: Cvetkovičius pelno du taškus su pražanga – 64:64.
35 min.: Ivanovas pataiko tik vieną baudą – 64:65.
35 min.: Radoševičius didina skirtumą iki trijų, bet čia pat dvitaškiu atsako ir šeimininkai – 66:67.
36 min.: Jomantas baudos aikštelėje blokuoja Simono metimą, tačiau puldamas kamuolio nepagauna Radoševičius.
38 min.: Kazachai triskart paeiliui atkovoja kamuolį puldami, tačiau taškų nepelno net ketvirtuoju bandymu.
39 min.: Radoševičius antrąkart klysta puldamas – prasižengia, tačiau jo klaidą taiso kamuolį perėmęs ir taškus pelnęs Jomantas – 66:69.
39 min.: Kazachai mažina skirtumą iki minimumo, o Samardžiski metimas išsisuka iš lanko – 68:69.
40 min.: Jomantas perima dar vieną kamuolį, o kamuolį puldami atkovoję vilniečiai priverčia šeimininkus pražanga stabdyti Blūmą. Lieka žaisti 15,1 sekundės.
40 min.: Blūmas pataiko baudas – 68:71.
40 min.: Radoševičius siunčia varžovus prie baudų metimo linijos, o Johnsonas pataiko abi – 70:71.
40 min.: Šeimininkai greitai prasižengia prieš Babrauską, o prameta abi baudas. Likus žaisti 1,5 sekundės vilniečiai prasižengia prieš Johnsoną.
40 min.: Johnsonas pataiko abi baudas ir išveda savo ekipą į priekį – 72:71.
40 min.: Paskutinį Katelyno metimą šeimininkai blokuoja ir švenčia pergalę.