57%
12/21
Naujienos
2013-02-26
Mindaugas Katelynas grįžo po traumos, Tautvydas Lydeka debiutavo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (6-2) komandoje, kuri surinko triženklį taškų skaičių bei iškovojo lengvą pergalę Utenoje. Dariaus Maskoliūno treniruojama sostinės ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse išvykoje 102:68 (19:15, 25:12, 19:24, 39:17) sutriuškino ...
Aidas  Viskontas
30 MIN
Dovydas  Redikas
9 AS
19 MIN
Rezultatyvūs perdavimai 9

2:0, 1 min.: „Lietuvos ryto“ marškinėlius pirmą kartą vilkintis Tautvydas Lydeka pralaimi kovą dėl kamuolio, o Paulius Morkeliūnas greitoje atakoje pelno pirmuosius mačo taškus.

7:0, 2 min.: Aidas Viskontas ir Arvydas Čepulis prideda po dvitaškį ir „Juventus“ toliau tolsta.

7:1, 3 min.: Pirmuosius vilniečių taškus tik prabėgus dviem minutėms baudos metimu pelno Renaldas Seibutis. Netrukus Mindaugas Katelynas prameta iš po krepšio.

10:4, 4 min.: „Lietuvos rytas“ toliau taškus renka tik baudų metimais. Tuo tarpu Paulius Morkeliūnas lengvai įveikia Tautvydo Lydekos gynybą.

10:8, 5 min.: Iš pradžių pasižymi Mindaugas Katelynas, o netrukus Tautvydas Lydeka dėjimu sudrebina šeimininkų krepšį.

10:10, 6 min.: Tautvydas Lydeka metimu iš vidutinio nuotolio lygina rezultatą.

12:10, 7 min.: Darius Gvezdauskas metimu iš dviejų taškų zonos vėl persveria rezultatą ir pelno pirmuosius savo taškus. Tuo tarpu „Lietuvos rytas“ į aikštelę leidžia Dovydą Rediką.

12:14, 9 min.: Po Stepono Babrausko taškų „Lietuvos rytas“ pirmą kartą išsiveržia į priekį.

15:19, 10 min.: Pirmąjį kėlinį užbaigia Dariaus Gvezdausko ir Tomislavo Zubčičiaus apsikeitimas tolimais šūviais.

„Juventus“: Paulius Morkeliūnas 5, Darius Gvezdauskas 5 (3 atk. kam.).

„Lietuvos rytas“: Tautvydas Lydeka 5, Renaldas Seibutis 5.

17:19, 11 min.: Antrąjį kėlinį taikliu metimu pradeda Aidas Viskontas ir tampa trečiuoju „Juventus“ žaidėju, surinkusiu penkis taškus.

17:21, 12 min.: Steponas Babrauskas perima kamuolį ir pelno lengvus taškus.

19:24, 14 min.: Steponas Babrauskas smeigia pirmąjį savo tritaškį, o Nerijus Varnelis atidaro savo taškų sąskaitą.

19:29, 15 min.: Janis Blūmas pademonstruoja savo snaiperio sugebėjimus ir leidžia „Lietuvos rytui“ pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą.

21:34, 16 min.: Tritaškių lietų pratęsia ir Dovydas Redikas, kurio dėka vilniečiai toliau tolsta nuo varžovų.

21:37, 17 min.: Janis Blūmas dar kartą pataiko iš toli ir tampa pirmuoju krepšininku, kuris įžengia į dviženklio taškų skaičiaus zoną.

25:40, 19 min.: Karolis Petrukonis pagaliau pataiko dvi baudas iš eilės, tačiau jos nublanksta prieš eilinį „Lietuvos ryto“ tritaškį.

27:44, 20 min.: Mindaugas Katelynas, tiksint paskutinėms antrojo kėlinio sekundėms, užmeta kamuolį Artūrui Jomantui, kuris jį ore pagavęs įridena į krepšį.

„Juventus“: Arvydas Čepulis 6 (0/3 trit.), Paulius Morkeliūnas 5, Darius Gvezdauskas 5, Aidas Viskontas 5.

„Lietuvos rytas“: Janis Blūmas 10, Steponas Babrauskas 9 (3/3 dvit.), Renaldas Seibutis 7, Tautvydas Lydeka 5.

33:46, 22 min.: Po ilgosios pertraukos grįžę uteniškiai pelno šešis taškus ir šiek tiek sumažina deficitą.

33:49, 22 min.: Šeimininkų viltis priartėti braukia Mindaugo Katelyno tritaškis.

39:49, 24 min.: Paulius Morkeliūnas bando išprovokuoti penktąją Tautvydo Lydekos pražangą, pelno keturis taškus iš eilės ir tampa rezultatyviausiu „Juventus“ žaidėju.

39:51, 25 min.: „Juventus“ spurtą dvitaškiu nutraukia Patrickas O'Bryantas.

43:53, 26 min.: Arvydas Čepulis ir Darius Gvezdauskas neleidžia vilniečiams dar kartą pabėgti bei sugrąžina atsilikimą iki 10 taškų.

45:56, 27 min.: Darius Gvezdauskas gauna juvelyrinį Aido Viskonto perdavimą ir pelno taškus iš po krepšio.

47:56, 28 min.: Po Arvydo Čepulio taškų „Juventus“ deficitas po ilgos pertraukos vėl tampa vienženklis.

49:59, 29 min.: Baudos metimų seriją pratęsia Arvydas Čepulis.

51:63, 30 min.: Trečiąjį kėlinį dėjimu užbaigia Tomislavas Zubčičius.

„Juventus“: Arvydas Čepulis 14 (0/3 trit.), Darius Gvezdauskas 11, Paulius Morkeliūnas 11, Aidas Viskontas 7 (7 rez. perd.).

„Lietuvos rytas“: Steponas Babrauskas 10, Janis Blūmas 10, Renadas Seibutis 9.

51:68, 32 min.: „Lietuvos rytas“ lemiamą ketvirtį pradeda pelnydamas penkis taškus iš eilės ir priverčia Rytį Vaišvilą prašyti minutės pertraukėlės.

51:72, 33 min.: Aikštelėje vyravusį chaosą nutraukia dar vienas „Lietuvos ryto“ spurtas, kuris vėl priverčia „Juventus“ paprašyti pertraukėlės.

53:75, 34 min.: Janis Blūmas smeigia savo ketvirtąjį tritaškį.

56:75, 35 min.: Arvydas Čepulis nutraukia trijų netaiklių tritaškių seriją. Tai vos antrasis „Juventus“ tolimas šūvis šiose rungtynėse.

59:83, 36 min.: Rytis Vaišvila į aikštelę leidžia jaunesnius žaidėjus, kurie dar neprarado noro kovoti.

62:90, 38 min.: Mindaugas Katelynas pataiko dešimtąjį „Lietuvos ryto“ tritaškį.

68:100, 40 min.: Šimtąjį „Lietuvos ryto“ tašką tolimu metimu pelno sėkmingai rungtyniaujantis Dovydas Redikas.