39
111
Naujienos
2012-12-20
Triuškinamą pergalę VTB Vieningosios lygos čempionate iškovojo ir į pirmąją turnyro lentelės vietą sugrįžo Kauno „Žalgirio“ (9-1) krepšininkai. Joano Plazos auklėtiniai išvykoje 99:64 (27:19, 25:19, 20:17, 27:9) nepaliko vilčių Krasnojarsko „Enisey“ (4-5) ekipai. Tai didžiausiu skirtumu žalgiriečių iškovota pergalė ...
2012-12-20
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pirmą kartą šį sezoną žais toliausiai nuo Lietuvos nutolusioje arenoje – Ivano Jarygino sporto rūmuose Krasnojarske. Sibiro mieste Lietuvos čempionai rungtynėmis su vietos „Enisey“ komanda baigs VTB Vieningosios krepšinio lygos B grupės pirmąjį ratą. Trisdešimties laipsnių šalčiais ...
Andrey  Komarovskiy
28 MIN
Oliver  Lafayette
16 MIN
Rezultatyvūs perdavimai 2

4:4, 2 min.: Žalgiriečiams pirmuosius keturis taškus pelno Vytenis Lipkevičius.
8:7, 4 min.: Marko Popovičius pataiko pirmą tritaškį, bet šeimininkai atsako dviem taškais.
8:13, 6 min.: Svečiams taškus iš po krepšio renka Ibrahimas Jabeeras ir Mario Delašas. Dardenas sumeta baudas.
10:19, 7 min.: Popovičius pasinaudoja komandos draugo užtvara ir pataiko savo antrąjį tritaškį. Netrukus iš toli pataiko ir Oliveris Lafayette'as.
17:23, 8 min.: Varžovai mažina atsilikimą, bet dvitaškį pataiko Kšištofas Lavrinovičius. Lafayette'as realizuoja baudas.
19:27, 10 min.: Komandos apsikeičia taikliais metimais, o kėlinį dvitaškiu iš po krepšio prieš pat sireną baigia Foote'as.

„Enisey“: Igoris Smiginas 9.

„Žalgiris“: Marko Popovičius 6, Oliveris Lafayette'as 5.

21:29, 11 min.: Kėlinį galingu dėjimu pradeda Jeffersonas, tačiau netrukus taškais atsako ir žalgiriečiai.
21:34, 13 min.: Dvitaškį su bauda pelno Kuzminskas, du taškus prideda Delašas ir šeimininkai renkasi pasitarimui.
29:40, 15 min.: Krasnojarsko ekipa bando vytis žalgiriečius, tačiau jai priartėti neleidžia tritaškius pataikantys Popovičius ir Kuzminskas.
34:49, 17 min.: Estafetę iš „Žalgirio“ snaiperių perėmė Delašas, pelnęs keturis taškus paeiliui iš po krepšio. Netrukus dar du pridėjo ir Dardenas.
38:52, 20 min.: Delašas toliau renka taškus ir buvo padidinęs „Žalgirio“ persvarą iki 17-os, tačiau prieš pat didžiąją pertrauką šeimininkai priartėjo.

„Enisey“: Igoris Smiginas 9, Andrejus Komarovskis 8, Elmedinas Kikanovičius 7.

„Žalgiris“: Mario Delašas 14, Marko Popovičius 9, Oliveris Lafayette'as 7.

43:59, 22 min.: „Žalgirio“ taškų sąskaitą baudos metimu atidaro Foote'as, o netrukus varžovų klaidas išnaudoję Lietuvos čempionai kelias atakas paeiliui surengia sėkmingai ir susikrauna 16 taškų persvarą.
43:62, 23 min.: Popovičius tritaškiu didina pranašumą iki rekordinio – 19 taškų – ir priverčia „Enisey“ prašyti minutės pertraukėlės.
47:62, 24 min.: Popovičius užsidirba nesportinę pražangą, kurią varžovai išnaudoja maksimaliai.
47:65, 25 min.: Popovičius tritaškiu didina skirtumą.
50:69, 28 min.: Komandos keičiasi taikliais metimais, žalgiriečiai be didesnių sunkumų išsaugoja pranašumą.
55:72, 30 min.: Kėlinį abi ekipos baigia apsikeisdamos baudų metimais, kurių didžioji dalis skriejo pro šalį.

„Enisey“: Andrejus Komarovskis 11, Igoris Smyginas 9, Zabianas Dowdellas 9.

„Žalgiris“: Mario Delašas 16, Marko Popovičius 14, Mindaugas Kuzminskas 8.

57:76, 32 min.: Lemiamą ketvirtį taškais pradėjo Lipkevičius, netrukus dvitaškį pridėjo ir Delašas.
59:8735 min.: Žalgiriečiai maksimaliai išnaudoja nesportinę varžovų pražangą, Lipkevičius smeigia tritaškį ir skirtumas tampa triuškinamas.
62:95, 38 min.: Lipkevičius tritaškiu dar labiau didina „Žalgirio“ pranašumą.
64:99, 40 min.: Rungtynes žalgiriečiai baigia pirmaudami rekordiniu 35 taškų skirtumu.