10
22
Naujienos
2013-04-16
Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris Dirkas Bauermannas liko patenkintas savo auklėtinių žaidimu Lietuvos krepšinio lygos ketvirtfinalio mače prieš Utenos „Juventus“ ekipą. „Paprastai pirmosios atkrintamųjų varžybų serijos rungtynės būna sunkios, nes privalai laimėti. Didžiuojuosi savo auklėtiniais, nes puolime jie žaidė labai ...
2013-04-16
Iš antrosios pozicijos atkrintamosiose startavusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda nesulaukė didelio pasipriešinimo pirmajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio mače, tačiau pergalę apkartino Nemanja Nedovičiaus netektis. Sostinės ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 92:67 (32:13, 26:26, 16:18, 18:10) sutriuškino Utenos „Juventus“ ...
3 AS
26 MIN
Taškai 20

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 4:0, 1 min.: Nemanja Nedovičius skausmingai nukrito ant parketo ir aikštę paliko tik su medikų pagalba.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 10:0, 3 min.: Galingas „Lietuvos ryto“ komandos startas privertė Utenos komandos vyriausiąjį trenerį Rytį Vaišvilą prašyti minutės pertraukėlės.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 18:5, 5 min.: Buterlevičius pataiko jau penktąjį sostinės ekipos ir trečiąjį savo tritaškį.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 32:13, 10 min.: Vilniuje rungtynių nugalėtojas jau aiškus? Šeimininkai 7 tritaškius iš 10, o rezultatyviausiai žaidžia 9 taškus pelnęs Buterlevičius. Kėlinio pabaigoje emocijų nevaldę uteniškiai užsidirbo techninę pražangą.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 32:17, 12 min.: Baltos vėliavos nekeliantys Utenos krepšininkai pelnė keturis taškus paeiliui ir pradėjo mažinti atsilikimą.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 35:17, 13 min.: Arbitrų kantrybės taurę perpildęs „Juventus“ atsarginių žaidėjų suolelis užsidirbo dar vieną techninę pražangą.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 40:17, 13 min.: Dirko Bauermanno auklėtiniai iš svečių atima paskutinę viltį – spurtas 8:0 siunčia uteniškius į dar vieną nokdauną.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 50:27, 16 min.: Rezultatyviausių žaidėjų sąraše Mindaugas Katelynas (11) pralenkė Buterlevičių (9).

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 54:32, 18 min.: Nors LKL vicečempionai prametė pastaruosius tris tritaškius, tačiau jų puolimo bangos tai nesustabdė.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 58:39, 20 min.: Antrasis kėlinys baigiasi dviem taikliais Babrausko baudų metimais.

„Lietuvos rytui“ po 11 taškų pelnė Katelynas ir Renaldas Seibutis, o Buterlevičius surinko 9 „Juventus“ gretose išsiskyrė 10 taškų įmetęs Darrickas Leonardas.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 62:39, 22 min.: Utenos ekipa suklydo 11 kartų. 5 sykius kamuolį prarado Laimonas Kisielius.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“.  64:44, 25 min.: „Lietuvos rytas“ nebedidina pranašumo, o tarp rezultatyviausių jo krepšininkų atsidūrė 10 taškų surinkęs Tautvydas Lydeka.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 66:50, 27 min.: Uteniškiai sumažina atsilikimą iki šešiolikos taškų ir bando gelbėti rungtynes.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 74:57, 30 min.: Nors trečiajame kėlinyje uteniškiai priartėjo prie vilniečių, tačiau pastarieji išlaikė saugų pranašumą.

Šeimininkams po 13 taškų pelnė Katelynas ir Seibutis. Svečiams Leonardas surinko 14 taškų, o Čepulis pridėjo 11.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 74:60, 32 min.: Čepulis smeigia tritaškį, o Utenos klubas bando sumažinti atsilikimą iki dviženklio.

„Lietuvos rytas“ – „Juventus“. 81:62, 34 min.: Sostinės krepšininkai surengia spurtą ir palaidoja paskutinę Utenos žaidėjų viltį išgelbėti rungtynes.