14
22
Naujienos
2013-04-23
Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandų rungtynės neapsiėjo be incidentų. Tinklalapio „BasketNews.lt“ žiniomis prieš susitikimą abiejų ekipų fanai susikibo, o vienam kauniečiui net buvo išmuštas dantis. Rungtynių metu sirgaliai taip pat siejo įtampą – buvo girdimos necenzūrinės ir įžeidžiančios skanduotės, ...
2013-04-23
Pirmasis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalis – be didesnės intrigos. Reguliariojo sezono nugalėtojai Kauno „Žalgirio“ krepšininkai namie 99:83 (28:19, 20:21, 27:21, 24:22) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir atsidūrė per žingsnį nuo finalo. Antrosios serijos iki dviejų pergalių rungtynės ketvirtadienį vyks Klaipėdoje. Į pergalę Kauno ...
Marko  Popovic
19 MIN
Rashaun  Broadus
26 MIN
Rungtynių eiga

„Žalgiris“ ir „Neptūnas“ šį sezoną kovojo tris kartus ir dukart laimėjo kauniečiai. Jie pergales iškovojo VTB Vieningosios lygos varžybose – 90:62 ir 111:87. Visgi paskutinioji dvikova vyko LKL pirmenybėse ir tada pergalę šventė „Neptūnas“ – balandžio 1-ąją jie laimėjo 78:77.

19.00 val. Iki rungtynių pradžios likus 20 minučių, panašu, kad „Žalgiris“ antras rungtynes iš eilės žais pustuštėje arenoje. Šiuo metu arenoje – apie 1000 žiūrovų.

19.20 val. Arenoje – apie 4000 žiūrovų.

Mačo eiga:

6:0, 1 min.: „Žalgiris“ mačą pradeda šešiais taškais be atsako – tritaškį pataiko Popovičius, dvi baudas realizuoja Darjušas Lavrinovičius, vieną – Lipkevičius. „Neptūnas“ tuo tarpu du kartus suklysta.

6:8, 3 min.: Mažeika pelno penkis taškus iš eilės, Gailius deda iš viršaus su pražanga ir pataiko baudą, taip išvesdamas svečius į priekį. „Žalgirio“ sirgaliai tuo metu skanduoja „Silkes įveiksim, šiandien mes silkes įveiksim“.

10:8, 4 min.: Popovičiaus reidas po krepšiu lygina rezultatą, o Darjušo dėjimas po McGratho perdavimo lyg ant lėkštutės išveda šeimininkus į priekį.

14:10, 5 min.: Darjušas pelno du taškus iš po krepšio, greitą ataką dviem taškais pabaigia McGrathas ir Maksvytis prašo minutės pertraukėlės.

20:10, 7 min.: Vos aikštėje pasirodęs Kuzminskas išprovokuoja varžovų klaidą ir pelno du taškus iš po krepšio. Darjušas netrukus pelno savo dešimtąjį tašką.

26:16, 9 min.: Kšištofas pelno keturis taškus paeiliui, Javtokas prideda kablį ir skirtumas toliau – dviženklis.

28:19, 10 min.: Kšištofas pelno dar du taškus, tačiau kėlinį pabaigia taiklus Gailiaus tritaškis.

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius 10, Kšištofas Lavrinovičius 6.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 8, Martynas Mažeika 7.

33:19, 11 min.: Kšištofas kėlinį pradeda penkiais taškais iš eilės ir rezultatyviausių žaidėjų sąraše aplenkia brolį.

36:25, 13 min.: Dainio metimas mažina atsilikimą iki vienženklio, tačiau netrukus Kaukėnas tolimu metimu sugrąžina „Žalgiriui“ 11 taškų persvarą.

36:27, 14 min.: Galdiko metimas iš po krepšio vėl artina „Neptūną“, aikštėje skelbiama televizijos minutės pertraukėlė.

42:29, 16 min.: Juškevičius ir Kšištofas pelno po du taškus, tuo pačiu atsako Vasylius. Netrukus Lipkevičius realizuoja baudas ir persvara vėl – 13 taškų.

44:32, 18 min.: Darjušas gauna nesportinę pražangą ir Broadusas už tai baudžia trimis taškais – viena bauda ir tolimu dvitaškiu. Tačiau kitoje atakoje tolimą dvitaškį įmeta Juškevičius.

46:40, 19 min.: Broadusas pataiko iš toli, Šarakauskas prideda dvitaškį su bauda, po to pataiko dar vieną metimą iš po krepšio ir skirtumas tirpsta iki 6 taškų.

48:40, 20 min.: Darjušas sumeta abi baudas, o „Neptūno“ ataka po minutės pertraukėlės taškais nesibaigia.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 15, Darjušas Lavrinovičius 12.

„Neptūnas“: Deividas Gailius ir Rashaunas Broadusas po 8.

54:46, 23 min.: Po Mažeikos metimo „Neptūnas“ priartėja iki 51:46, tačiau Darjušas netrukas pelno du taškus su pražanga.

61:49, 25 min.: Lafayette'as pelno penkis taškus iš eilės, Darjušas drebina krepšį dėjimu. Tarp jų įsiterpia tolimą metimą pataikantis Šarakauskas.

66:51, 26 min.: Vasylius sumeta baudas, bet netrukus Javtokas pelno taškus dėjimu, o Popovičius smeigia tritaškį. Jaunieji „Žalgirio“ fanai demonstruoja per savaitgalį išmoktus keiksmažodžius, kuriais pašiepiami portugalai, „Neptūno“ fanai atsako skanduote, įžeidžiančia „Žalgirį“.

72:52, 28 min.: Popovičius smeigia dar vieną tritaškį, po to perėmęs kamuolį asistuoja jį atakos smaigalyje atsidūrusiam Kuzminskui ir šis pelno du taškus su pražanga. Pataiko ir baudą.

72:59, 29 min.: Butkevičius pelno penkis taškus, Gailius prideda du ir skirtumas greitai tirpsta.

75:61, 30 min.: Juškevičius pataiko iš toli, tačiau prieš pat finalinę sireną iš po krepšio įmeta Broadusas.

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius 17, Kšištofas Lavrinovičius 15, Marko Popovičius 11.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 12, Martynas Mažeika ir Vytautas Šarakauskas po 10.

77:66, 32 min.: Po Butkevičiaus dėjimo „Neptūnas“ artėja iki 11 taškų.

83:69, 34 min.: Kaukėnas ir Kšištofas padeda „Žalgiriui“ susikrauti kiek didesnį pranašumą.

90:71, 36 min.: „Žalgiris“ baudų metimai didina persvarą, o „Neptūno“ puolimas stringa kauniečių gynybos gniaužtuose.

97:79, 39 min.: Gailiaus pastangų dėka skirtumas neviršija 20 taškų ribos – „Neptūno“ gynėjas jau yra pelnęs 21 tašką.

99:83, 40 min.: Žiūrovams skanduojant „šimtą šimtą“, „Žalgiris“ tris atakas pabaigia nesėkmingai ir nepasiekia triženklės ribos.