1
3
Naujienos
2013-05-18
Kauno „Žalgiriui“ nepavyko tiesiausiu keliu žengti į VTB Vieningosios lygos pusfinalį. Trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse kauniečiai Žemutiniame Naugarde 59:60 (22:19, 19:18, 14:14, 4:9) nusileido vietos „Nižnij Novgorod“. Rusai sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-2. Kitos serijos rungtynės sekmadienį vėl vyks Žemutiniame ...
Dijon  Thompson
26 MIN
34 MIN
Taškai 11

5:4, 2 min.: Kuzminskas ir Lafayette'as rungtynes pradeda metimais iš baudos aikštelės, tačiau rusai pelno 5 taškus ir kol kas pirmauja.

5:11, 4 min.: Delašas dukart iš eilės pataiko iš vidutinio nuotolio, Lafayette'as smeigia tolimą metimą ir skirtumas auga iki 6 taškų.

10:13, 6 min.: Jakovenkos dvitaškis su pražanga kerpa skirtumą pusiau, o „Žalgirio“ ataka kitoje atakoje įstringa. Antonovas tada metimu iš po krepšio dar labiau švelnina skirtumą, bet Kuzminskas dėjimu užtildo sirgalių fanus.

13:17, 7 min.: Kuzminskas įspūdingu dėjimu sugavus kamuolį ore drebina krepšį, Lipkevičius prideda dvi baudas.

13:22, 8 min.: Lafayette'as ir Kuzminskas terorizuoja varžovus. Pirmasis pataiko iš toli ir pelno aštuntąjį tašką, antrasis deda iš viršaus ir taip pat pelno aštuntąjį tašką.

19:22, 10 min.: Babulinas ir Thompsonas įmeta po tolimą dvitaškį ir po pirmo kėlinio komandas skiria vos 3 taškai.

22:24, 12 min.: Babulinas kėlinį pradeda tritaškiu, tačiau Kšištofas greitai atsako dviem taškais.

27:26, 14 min.: Babulinas dar kartą pataiko iš toli ir „Nižnij Novgorod“ po ilgos pertraukos išsiveržia į priekį.

31:34, 15 min.: Lafayette'as ir Kuzminskas vėl imasi darbo – pirmasis pataiko du tritaškius, antrasis prideda du taškus.

31:38 16 min.: Kšištofas atkovoja kamuolį po Kuzminsko netaiklaus tritaškio ir pelno taškus iš po krepšio. Kaukėnas netrukus prideda dvi baudas.

34:41, 18 min.: Golovinas pataiko iš toli, tačiau Javtokas pelno du taškus iš po krepšio, dar prideda ir baudą.

37:41, 20 min.: Rusai per paskutinę minutę pataiko tris baudas iš šešių ir skirtumą sumažina iki 4 taškų.

„Žalgiris“: Oliveris Lafayette'as 14, Mindaugas Kuzminskas 10.

„Nižnij Novgorod“: Jevgenijus Baburinas 8.

40:43, 21 min.: Kuzminskas pataiko abi baudas, bet rusai baudžia tritaškiu.

42:50, 24 min.: Kšištofas pelno keturis taškus iš eilės, du iš jų – gražiu kabliu. Lafayette'as netrukus pataiko savo penktąjį tritaškį.

42:52, 25 min.: Kšištofas po Lafayette'o perdavimo pelno taškus iš po krepšio ir skirtumas pirmą kartą dviženklis.

47:52, 26 min.: Babulinas pataiko iš toli, Jakovenka pelno du taškus.

51:55, 29 min.: Kaukėnas pataiko tolimą dvitaškį, Lipkevičius įmeta vieną baudą, bet skylės po krepšiu leidžia Žemutinio Naugardo komandai mažinti skirtumą.

„Žalgiris“: Lafayette'as 17, Kuzminskas 12, Kšištofas 10.

„Nižnij Novgorod“: Baburinas 11, Antonovas 9.

54:55, 32 min.: Šaškovas veržiasi po krepšiu, deda iš viršaus ir išprovokuoja pražangą. Pataiko ir baudą.

56:55, 34 min.: „Žalgiris“ ilgiau nei 4 minutes nepelno nė taško ir Paninas dvitaškiu persveria rezultatą.

58:57, 37 min.: Antonovas dėjimu didina skirtumą iki 3 taškų, tačiau Javtokas nutraukia 7 minutes trukusį taškų badą.

58:59, 38 min.: Javtokas pataiso Kaukėno metimą.

60:59, 39 min.: Antonovas dėjimu išveda rusus į priekį, o teisėjai tada pamiršta, kad turi švilpukus. Javtokas nušveičiamas ant parketo – pražangos nėra. Lafayette'as gauna smūgį žemiau juostos – pražangos nėra.

60:59, 40 min.: Lafayette'o reidas po krepšiu pasibaigia nesėkmingai ir rusai triumfuoja.