26
18
Naujienos
2013-05-20
Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Joanas Plaza pripažino, kad jo auklėtinių energijos baterija senka. Savaitgalį Rusijoje viešėję žalgiriečiai įveikė nuovargį ir peržengė VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio barjerą. Trečiosiose rungtynėse Lietuvos čempionai 59:60 neatsilaikė prieš Žemutinio Naugaro „Nižnij Novgorod“, kurią 66:59 ...
2013-05-19
Tris kėlinius varžovus besivijusi Kauno „Žalgirio“ komanda savo žodį tarė tik paskutinėmis susitikimo sekundėmis. Joano Plazos treniruojama ekipa VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje 66:59 (10:19, 18:12, 19:13, 19:15) palaužė Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ krepšininkus. Lietuvos čempionai seriją iki trijų pergalių ...
Mindaugas  Kuzminskas
38 MIN
Mario  Delas
3 AS
23 MIN
Rungtynių eiga

0:0, 1 min.: „Žalgiris“ rungtynes pradeda tokiu starto penketu – Robertas Javtokas, Kšištofas Lavrinovičius, Rimantas Kaukėnas, Mindaugas Kuzminskas ir Oliveris Lafayette'as.

3:0, 3 min.: „Žalgiris“ susitikimą pradeda nekaip – Rimantas Kaukėnas suklysta, o Kšištofo Lavrinovičiaus, Mindaugo Kuzminsko ir Kaukėno metimai tikslo nepasiekia.

5:2, 4 min.: Svečių taškų sąskaitą atidaro dvi baudas be klaidų sumetęs Rimantas Kaukėnas, tačiau Semenas Šaškovas prideda dvitaškį.

10:3, 6 min.: Kauno komandai toliau nesiseka pataikyti „iš žaidimo“. Kol kas tikslo nepasiekė nė vienas iš trijų dvitaškių bei tiek pat tritaškių.

17:8, 9 min.: Taškus baudų metimais toliau renka Kšištofas Lavrinovičius. Pirmąjį „Žalgirio“ dvitaškį pataiko Mindaugas Kuzminskas, tačiau varžovai toliau iš lėto tolsta.

„Nižnij Novgorod“: Semenas Antonovas 8, Semenas Šaškovas 4.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 5, Mindaugas Kuzminskas 3.

21:16, 12 min.: Po pirmų trijų netaiklių bandymų Kšištofas Lavrinovičius ir Vytenis Lipkevičus smeigia po tritaškį bei kerpa „Nižnij Novgorod“ pranašumą perpus.

18:27, 14 min.: Kšištofas Lavrinovičius tapo pirmuoju žaidėju šiame mače, kuris surinko dviženklį taškų skaičių, tačiau Jevgenijus Baburinas ir Artemas Yakovenka pataiko iš toli ir šeimininkai susigrąžina 9 taškų persvarą.

31:21, 16 min.: „Nižnij Novgorod“ vėl įgija dviženklį pranašumą. Ją į priekį veda itin geras dvitaškių pataikymas, siekiantis net 61,5 proc. (8/13).

31:25, 18 min.: Oliverio Lafayette'o tritaškis leidžia „Žalgiriui“ toliau alsuoti varžovams į nugarą.

31:28, 20 min.: Mindaugas Kuzminskas sudrebina „Nižnij Novgorod“ krepšį ir prisideda prie „Žalgirio“ spurto 10:0.

„Nižnij Novgorod“: Semenas Antonovas 10, Jevgenijus Baburinas 6, Semenas Šaškovas 6.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 10, Oliveris Lafayette'as 6, Mindaugas Kuzminskas 5.

35:30, 23 min.: Vos grįžus po ilgosios pertraukos Kšištofas Lavrinovičius per keletą sekundžių užsidirbo dvi pražangas, Rimantas Kaukėnas gavo trečią nuobaudą, tačiau rusai to maksimaliai išnaudoti nesugeba.

39:34, 26 min.: Darjušas Lavrinovičius smeigia dvitaškį, Vytenis Lipkevičius realizuoja abi baudas ir „Žalgiris“ vėl priartėja prie varžovų.

40:36, 28 min.: „Nižnij Novgorod“ gretose išsiskiria 16 taškų surinkęs Semenas Antonovas. Tuo tarpu net du šeimininkų žaidėjai turi po keturias pražangas – Pavelas Korobkovas ir Artemas Yakovenka.

42:44, 29 min.: Mindaugas Kuzminskas bei Oliveris Lafayette'as pataiko iš toli ir „Žalgiris“ pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržia į priekį. Žalgiriečių spurtas 14:3 priverčia „Nižnij Novgorod“ strategą prašyti minutės pertraukėlės.

„Nižnij Novgorod“: Semenas Antonovas 18, Artemas Yakovenka 7, Semenas Šaškovas 6, Jevgenijus Baburinas 6.

„Žalgiris“: Oliveris Lafayette'as 14 (0/4 dvit.), Mindaugas Kuzminskas 10, Kšištofas Lavrinovičius 10, Vytenis Lipkevičius 7.

46:51, 32 min.: Oliveris Lafayette'as tampa nesustabdomu – amerikietis smeigia penktąjį tritaškį, o jo vedama „Žalgiris“ susikrauna rekordinį pranašumą.

53:54, 34 min.: „Žalgiris“ jau metė net 20 baudų, kuomet šeimininkai iš šešių realizavo vos tris.

59:59, 39 min.: Vladimiras Ivlevas pataiko tik vieną baudą iš dviejų ir lygina rezultatą prieš lemiamą mačo minutę.

59:62, 40 min.: Rimantas Kaukėnas smeigia tritaškį ir deda rimtą paraišką pergalės link.