1 2 3 4
Rytas 24 25 16 17
N.Novgorod 25 12 25 9

2014-01-05 16:00 / „Siemens arena“ (11 000 vietų), Ozo g. 14, Vilnius / Žiūrovai: 3550
2014-01-05
Geležinę gynybą ketvirtajame kėlinyje pademonstravę Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8-2) krepšininkai pratęsė pergalių seriją VTB Vieningoje lygoje. Aleksandro Petrovičiaus auklėtiniai namie 82:71 (24:25, 25:12, 16:25, 17:9) nugalėjo Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ (5-5) ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui. Baigiantis ...
Omar  Cook
34 MIN
Dijon  Thompson
30 MIN
Taškai 21

2:2, 1 min.: Vilniečiams taškų sąskaitą atidaro Songaila, tačiau dvitaškiu atsako ir rusai.

2:4, 2 min.: Antonovas pelno rusams ketvirtąjį tašką.

7:4, 2 min.: Songaila pelno du taškus baudų metimais, o rusams prametus Cookas išveda vilniečius į priekį.

9:4, 3 min.: Seibutis pelno pirmuosius taškus ir didina vilniečių pranašumą iki penkių.

11:6, 4 min.: Songaila pelno dar du taškus, tačiau rusai atsako kartodami netaiklų metimą.

13:6, 5 min.: Songaila pelno aštuntąjį savo tašką ir verčia rusus rinktis pasitarimui.

16:10, 6 min.: Rusai sėkmingai surengia dvi atakas paeiliui, tačiau Cookas pataiko antrąjį savo tritaškį.

18:15, 7 min.: Babbittas pelno penkis taškus paeiliui, bet taškais atsako ir Songaila.

18:19, 8 min.: Gubanovas mažina rusų deficitą iki minimumo. Netrukus Palaciosas prameta abi baudas, o vilniečiams prasižengus Babbittas išveda „Nizhny Novgorod“ į priekį.

22:19, 9 min.: Keturias baudas paeiliui pataikęs Jelovacas sugrąžina persvarą vilniečiams.

22:22, 9 min.: Tritaškį pataikęs Babbittas lygina rezultatą.

24:25, 10 min.: Dowdellas greitoje atakoje dar kartą išveda vilniečius į priekį, tačiau Babbittas tritaškiu sugrąžina pranašumą svečiams.

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 10, Omaras Cookas 6, Stevanas Jelovacas 4.

„Nizhny Novgorod“: Luke'as Babbittas 15, Semionas Antonovas 8.

28:25, 11 min.: Antrąjį kėlinį vilniečiai pradeda Babrausko ir Dowdello taškais.

29:25, 12 min.: Antrą kamuolį iš eilės praradę rusai grubiai stabdo Darių Songailą ir yra baudžiami nesportine pražanga. Veteranas pataiko 1 baudą, bet rengdami ataką vilniečiai klysta.

31:25, 13 min.: Palaciosas galingu dėjimu pelno dar du taškus. Vilniečiai antrąjį kėlinį laimi 7:0.

31:27, 13 min.: „Nizhny Novgorod“ nesėkmių seriją dvitaškiu nutraukia kamuolį puolime atkovojęs Antonovas.

33:29, 14 min.: Gubanovas pataiko abi baudas, tačiau netrukus prasižengia stabdydamas Songailą ir šis atsako tuo pačiu bei pelno tryliktąjį savo tašką.

35:29, 14 min.: Rusai dukart iš eilės nepataiko iš po krepšio, o greitą ataką surengusiems vilniečiams lengvus taškus pelno Cookas.

37:29, 15 min.: Cooko perdavimo per visą aikštę sulaukęs Dowdellas greitoje atakoje pelno du taškus.

39:29, 16 min.: Netrukus dar du taškus prideda Songaila ir „Lietuvos ryto“ ekipa pirmą kartą įgyja dviženklę persvarą.

41:31, 17 min.: Nesėkmingų atakų seriją rusai nutraukia baudų metimais, tačiau Seibutis grąžina vilniečiams dviženklį pranašumą.

43:32, 18 min.: Rusai pelno tik vieną baudą, o aikštėje pasirodęs Orelikas atsako dvitaškiu.

45:34, 18 min.: Per pirmąjį kėlinį net 15 taškų surinkęs Babbittas pirmuosius taškus antrajame ketvirtyje tik dabar pelno baudų metimais. Visgi dvitaškiu atsako ir Palaciosas.

47:37, 19 min.: Babbittas pelno dar du taškus su pražanga. Baudas pataiko ir Palaciosas.

49:37, 19 min.: Greitoje atakoje stabdytas Seibutis pataiko abi baudas.

49:37, 20 min.: Paskutines kėlinio minutes abi komandos baigia netaikliais metimais.

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 15, Omaras Cookas 8, Juanas Palaciosas 8, Renaldas Seibutis 6.

„Nizhny Novgorod“: Luke'as Babbittas 20, Semionas Antonovas 10.

49:43, 22 min.: Svečiai antrąjį kėlinį pradeda šešiais taškais paeiliui ir perpus mažina deficitą.

52:45, 23 min.: Seibutis pataiko tritaškį ir pelno pirmuosius vilniečių taškus antroje mačo dalyje. Netrukus dvitaškiu atsako ir Gubanovas.

52:48, 23 min.: Gubanovas smeigia dar vieną tritaškį ir verčia „Lietuvos ryto“ ekipą rinktis pasitarimui.

53:50, 24 min.: Palaciosas pataiko tik vieną baudą, o rusai tolimu dvitaškiu artėja iki trijų taškų.

55:51, 25 min.: Antonovas baudos metimu mažina deficitą iki dviejų, tačiau dvitaškiu atsako ir Seibutis.

57:54, 25 min.: Paninas smeigia tritaškį, tačiau Songaila atsako dėjimu.

59:56, 26 min.: Jelovacas prasižengia ketvirtąjį kartą, o Gubanovas baudomis artina rusus iki minimumo. Tiesa, čia pat dvitaškiu atsako ir Songaila.

61:56, 27 min.: Palaciosas greitoje atakoje deda iš viršaus ir verčia rusus rinktis pasitarimui.

61:58, 27 min.: Khvostovas pataiko dvitaškį aidint atakos sirenai.

61:60, 29 min.: Paninas pelno dar du taškus, o Songailai nepataikius rusai nepasinaudojo proga išsiveržti į priekį.

65:62, 30 min.: Seibutis pataiko dvitaškį, bet taikliu metimu atsako ir Antonovas. Kėlinį dvitaškiu baigia Cookas.

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 19, Renaldas Seibutis 13, Juanas Palaciosas 11, Omaras Cookas 10.

„Nizhny Novgorod“: Luke'as Babbittas 20, Semionas Antonovas 17, Piotras Gubanovas 13.

69:62, 31 min.: Lemiamą ketvirtį dviem sėkmingais reidais į baudos aikštelę baigia Orelikas. „Nizhny Novgorod“ strategas Lukičius prašo paskutinės minutės pertraukėlės.

71:62, 33 min.: Jelovacas po gražaus Oreliko perdavimo didina pranašumą iki devynių.

73:65, 34 min.: Palaciosas pelno dar du taškus, tačiau netrukus pirmuosius taškus po beveik keturių minučių tylos tritaškiu pelno ir rusai.

75:65, 36 min.: Dowdellas dvitaškiu didina pranašumą iki dešimties.

77:65, 38 min.: Aikštėje vos pasirodęs Songaila didina pranašumą iki dvylikos.

77:67, 38 min.: Antonovas pataiko baudas ir pelno rusams vos penktąjį tašką šiame kėlinyje.

79:69, 39 min.: Rusai pelno dar du taškus, tačiau itin svarbiu dvitaškiu atsako ir Dowdellas.

82:71, 40 min.: Antonovas dvitaškiu mažina deficitą iki aštuonių, tačiau Dowdellas tritaškiu pelno penktąjį tašką iš eilės ir deda tašką rungtynėse.