12
13
Naujienos
2014-05-29
30 taškų pelniusio Juano Palacioso vedamas Vilniaus „Lietuvos rytas“ antrosiose VTB Vieningosios lygos pusfinalio rungtynėse išvykoje 78:75 (22:16, 15:27, 23:16, 18:16) įveikė Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą – 1-1.Susitikimą sėkmingiau pradėję vilniečiai per ...
2014-05-29
Pralaimėjimą pirmose VTB Vieningosios lygos pusfinalio rungtynėse patyrusi Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda neturi daug laiko pasiruošti antrajam mačui. Jau šįvakar Žemutiniame Naugarde sostinės krepšininkai bandys išlyginti serijos iki trijų pergalių rezultatą. „Per vieną naktį kažko ypatingai nepakeisi. Varžovai turbūt žais ...
Taylor  Rochestie
30 MIN
Omar  Cook
12 AS
32 MIN

I kėlinys

1 min. Susitikimą vilniečiai pradeda klaida, o šeimininkus į priekį dvitaškiu išveda Tayloras Rochestie - 2:0

3 min. Darius Songaila ir Juanas Palaciosas pelno 6 taškus iš eilės ir išveda svečius į priekį - 4:6

5 min. Kol kas taškus „Lietuvos rytui“ renka tik Songaila ir Palaciosas - 9:10

7 min. Savo taškų sąskaitą dvitaškiu atidaro Stevanas Jelovacas - 11:14

9 min. Pirmąjį svečių tritaškį pataiko Jelovacas - 13:18

Po pirmojo kėlinio „Lietuvos rytas“ pirmauja 6 taškais - 16:22

„Nizhny Novgorod“: Semionas Antonovas 7, Piotras Gubanovas 4, Jevgenijus Baburinas 3.
„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 9, Stevanas Jelovacas 7, Darius Songaila 4.

II kėlinys

12 min. Vakarykštės vilniečių bėdos tęsiasi. Kėlinį Žemutinio Naugardo krepšininkai pradeda dviem tritaškiais metimais - 22:24

13 min. Semionas Antonovas pataiko dar vieną tritaškį, bet dviem taškais iš po krepšio atsako ir Jelovacas - 25:26

14 min. „Nizhny Novgorod“ snaiperiai siautėja. Tolimu šūviu rezultatą lygina Jevgenijus Baburinas - 28:28 (šeimininkai jau yra realizavę 6 tritaškius iš 12)

15 min. Vienas iš šeimininkų lyderių Baburinas prasižengia ketvirtąjį kartą, o Cookas realizuoja abi baudas - 29:30

17 min. „Nizhny Novgorod“ spurtuoja 8:0 ir Dainiui Adomaičiui nebelieka nieko kito, tik prašyti minutės pertraukėlės - 41:34

Itin prastai antrąjį kėlinį sužaidę vilniečiai po 20 min. atsilieka 6 taškais - 43:37. Žemutinio Naugardo krepšininkai jau yra realizavę 9/19 tritaškių.

„Nizhny Novgorod“: Semionas Antonovas 11, Dmitrijus Chvostovas 11, Jevgenijus Baburinas 9, Piotras Gubanovas 7.
„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 15, Stevanas Jelovacas 10, Darius Songaila 4.

III kėlinys

21 min. kėlinį taikliu dvitaškiu pradeda Piotras Gubanovas, o rezultatyviausias vilniečių žaidėjas prasižengia trečią kartą - 45:37

24 min. Songaila pataiko tik vieną baudos metimą, tačiau netrukus prideda dvitaškį, užbaigusį greitą ataką - 45:42

25 min. Lydeka pataiko dvitaškį ir baudą bei lygina rezultatą - 45:45

26 min. Songaila po ilgos pertraukos išveda vilniečius į priekį - 45:47. Per šį kėlinį veteranas jau pelnė 7 taškus.

26 min. Antonovas atsako tritaškiu ir priekyje vėl šeimininkai - 48:47.

27 min. Baburinas tritaškiu „Nizhny Novgorod“ pranašumą didina iki 6 taškų - 53:47.

29 min. po Adomaičio minutės pertraukėlės vilniečiai suaktyvina gynybą, užbaigia keletą atakų iš eilės ir vėl išlygina rezultatą - 55:55

30 min. ketvirtį sėkmingiau sužaidę vilniečiai (16:23) prieš lemiamas 10 min. pirmauja 1 tašku - 59:60

IV kėlinys

31 min. Taikliais metimais apsikeičia Palaciosas ir Rochestie - 61:62

33 min. Palaciosas nesustabdomas. Kėlinį kolumbietis pradeda 8 taškais iš eilės ir padeda vilniečiams įgyti 4 taškų persvarą - 64:68

34 min. Palaciosas prasižengia 4-ąjį kartą ir sėdasi ant atsarginių žaidėjų suolo atsikvėpti

36 min. Korobkovas lygina rezultatą - 70:70

37 min. Korobkovas baudų metimais persveria rezultatą, tačiau Cookas atsako tritaškiu - 72:73

38 min. - Palacioso dvitaškis - 72:75

39 min. - Gecevičius pataiko dvitaškį, tačiau netrukus Chvostovas antruoju bandymu įsūdo tolimą metimą - 75:77

40 min. Nors Jelovacas viduryje aikštės dovanoja kamuolį varžovams, šie savo galimybe nepasinaudoja. Po kelių netaiklių metimų kamuolį galų gale atkovoja ir penktąjį kartą Korobkovą prasižengti priverčia Gediminas Orelikas - 75:77, likus 19 sek.

40 min. šeimininkai nepasinaudoja dar viena dovanėle ir du kartus nepataiko iš po krepšio. Juanas Palaciosas atkovoja kamuolį, išprovokuoja varžovų pražangą, tačiau pataiko tik vieną baudą - 75:78. Cookas specialiai stabdo varžovą, kuris stoja prie baudų metimo linijos. Liko 1 sek. Rochestie ranka sudreba ir atkovoję kamuolį vilniečiai švenčia pergalę - 75:78.