Naujienos
2014-12-24
Čiurną mače su „Mažeikiais“ susižeidęs Willas Cherry neturėtų ilgam likti be krepšinio. Anot Kauno „Žalgirio“ trenerio Gintaro Krapiko, amerikiečiui užteks kelių dienų poilsio. „Jis suktelėjo koją, bet tai, atrodo, nėra rimta. Reikės pora dienų pailsėti, gerai, kad tos pora dienų dabar visiems bus laisvos. Mačui su „Gaatasaray“ ...
2014-12-23
Willas Cherry dar pirmojo kėlinio pabaigoje skausmingai kryptelėjo čiurną ir likusią mačo dalį praleido ant atsarginių suolo, tačiau be amerikiečio likę Kauno „Žalgirio“ (16-1) krepšininkai ėmė žaisti dar galingiau. Gintaro Krapiko auklėtiniai LKL čempionato rungtynėse išvykoje 95:47 (29:14, 25:11, 21:7, 20:15) sutriuškino „Mažeikius“ ...

I kėlinys

2:2, 1 min. Rungtynes taikliu dvitaškiu pradeda Darius Songaila, tačiau netrukus dvitaškiu atsako Arvydas Gydra.
2:4, 2 min. Iš po krepšio pataiko Willas Cherry.
8:8. 3-4 min. Žalgiriečiams taškus pelno Robertas Javtokas, o mažeikiškių gretose dvitaškiais atsako Raimundas Danys ir Eigirdas Žukauskas. Netrukus dvi baudas realizuoja Darius Songaila.
8:13, 5 min. Svečiai pelno penkis taškus be atsako.
8:16, 6 min. Tritaškį pataiko Edgaras Ulanovas.
8:22, 7-8 min. Du tritaškius iš eilės įsūdo Artūras Milaknis.
10:25, 8 min. Šeimininkų taškų badą baudų metimais nutraukia Darius Tarvydas, bet po keliolikos sekundžių žalgiriečiai pataiko dar vieną tritaškį.
12:27, 9 min. Eigirdas Žukauskas pataiko iš dviejų taškų zonos, o Artūras Milaknis realizuoja dvi baudas.
14:29, 10 min. Vytenis Lipkevičius realizuoja du baudos metimus, o kėlinį dvitaškiu užbaigia Darius Tarvydas.

Po pirmo kėlinio rezultatas 14:29 „Žalgirio“ naudai.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 11, Vytenis Lipkevičius 5, Darius Songaila, Willas Cherry po 4.

„Mažeikiai“:Raimundas Danys, Darius Tarvydas, Eigirdas Žukauskas po 4.

II kėlinys

14:32, 13 min. Lukas Lekavičius pataiko iš toli.
14:34, 13 min. Artūras Gudaitis pataiko iš po krepšio.
16:34, 14 min. Mažeikių tylą nutraukia Arvydas Gydra
18:37, 14 min. Vėl pataiko Gydra, bet Milaknis atsako tritaškiu.
20:39, 15 min. Taškais keičiasi Ulanovas ir Tarvydas.
20:41, 16 min. Sėkmingas Lekavičiaus prasiveržimas.
20:43, 16 min. Iš po krepšio pataiko Songaila.
21:43, 17 min. Maceina pataiko baudą.
21:46, 17 min. Kariniauskas pelno taškus su pražanga.
22:48, 18 min. Robertas Javtokas pataiko kablį, o Darius Tarvydas realizuoja tik vieną baudą.
25:52, 19-20 min. Po du taškus pelno Darius Songaila ir Vaidas Kariniauskas, o mažeikiškių gretose tritaškiu pasižymi Ignas Razutis.
25:54, 20 min. Kėlinį dvitaškiu užbaigia Robertas Javtokas.

Po 20 min. rezultatas 25:54 „Žalgirio“ naudai.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 14,  Darius Songaila 8, Robertas Javtokas 6, Vaidas Kariniauskas 5, Vytenis Lipkevičius 5, Edgaras Ulanovas 5.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 7, Arvydas Gydra 6, Eigirdas Žukauskas 4, Raimundas Danys 4.

III kėlinys

25:57, 21 min. Kėlinį tritaškiu pradeda Lukas Lekavičius.
26:62, 22-23 min. Artūro Milaknio tritaškis pasiekia tikslą, o Raimundas Danys pataiko tik vieną baudą. Netrukus dar du taškus prideda Darius Songaila.
26:68, 25 min. Mažeikiškiai ir toliau stringa svečių gynyboje, o Artūras Milaknis įsūdo eilinį tritaškį. Netrukus jo pavyzdžiu paseka ir Paulius Jankūnas.
28:71, 26 min. Eigirdas Žukauskas realizuoja baudų metimus, o Vytenis Lipkevičius smeigia tritaškį.
30:71, 27 min. Raimundas Petrauskas pataiko iš po krepšio.
32:71, 29 min. Darius Tarvydas pataiko dvitaškį, tačiau nepataiko baudos.
32:75, 30 min. Artūras Gudaitis pataiko iš po krepšio, o kėlinį dar vienu dvitaškiu užbaigia Paulius Jankūnas.

Po 30 min. rezultatu 32:75 priekyje „Žalgiris“.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20,  Darius Songaila 10, Vytenis Lipkevičius 8 Robertas Javtokas 6.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 9, Arvydas Gydra 6, Eigirdas Žukauskas 6.

IV kėlinys

34:77, 31 min. Kėlinį dvitaškiu pradeda Ignas Razutis, tačiau po akimirkos du taškus pelno ir žalgiriečiai.
40:77, 32-33 min. Tritaškį pataiko Arvydas Gydra, o netrukus jam suteikiama proga tai padaryti ir dar sykį. Tuo krepšininkas pasinaudoja.
40:83, 34-35 min. žalgiriečiai pelno 6 taškus be atsako – pirmą kartą pasižymi ir Donatas Tarolis.
43:83, 36 min. Raimundas Danys pataiko dvitaškį ir prideda baudos metimą.
45:87, 37 min. Donatas Tarolis pataiko tritaškį, o Raimundas Danys iš po krepšio. Netrukus Lukas Lekavičius realizuoja vieną baudą iš dviejų.
47:92, 39 min. Siimas-Sanderis Vene deda iš viršaus ir prideda baudos metimą. Netrukus abi komandos pasikeičia taikliais dvitaškiais.
47:95, 40 min. Vaidas Kariniauskas užbaigia ataką dvitaškiu, o vėliau Artūras Gudaitis pataiko vieną baudos metimą.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 20 (6/10 trit.), Artūras Gudaitis 11, Darius Songaila 10, Lukas Lekavičius 9, Vytenis Lipkevičius 8, Vaidas Kariniauskas 7.

„Mažeikiai“: Raimundas Danys 12, Arvydas Gydra 12, Darius Tarvydas 9, Eigirdas Žukauskas 6.