Identiški broliai dvyniai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičius ne visada vienodai mąsto ar elgiasi. Krepšininkai vairuoja skirtingus automobilius ir turi skirtingą nuomonę apie juos.
Po pirmojo pasirengimo etapo Druskininkuose vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra atsisakė trijų krepšininkų pavardžių. Strategas bendraudamas su žurnalistais pripažino, kad po stovyklos pajūryje kautis dėl vietos 12-uke liks iki 15-os krepšininkų.
Prie Lietuvos rinktinės prisijungusio Šarūno Jasikevičiaus komentaras po pirmosios treniruotės su komanda.
Į pajūrį persikėlusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sulaukė ypatingo svečio. Pirmadienį Klaipėdos LCC salėje pajėgiausius šalies krepšininkus aplankė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Keturiolikmetė Arvydo ir Ingridos Sabonių duktė Aušrinė jau dabar ūgiu prilygsta broliams, tačiau savo ateities su krepšiniu ji nesieja. Jauniausioji Sabonių šeimos narė greičiau taps modeliu. Laidą „Krepšinio pasaulyje“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 10 val. SPORT1 eteryje. Visas laidas rasite interneto svetainėje „kaunozurnalistai.lt“.
Į Lietuvos nacionalinės ekipos treniruočių stovyklą Mindaugas Kuzminskas vyko varžomas nedidelio jaudulio.
Po treniruočių ciklo Druskininkuose rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra dar negalėjo atsakyti, ar mažins kandidatų sąrašą.
Praleidęs dvi pirmąsias Lietuvos rinktinės treniruotes Druskininkuose Rimantas Kaukėnas greitai įsiliejo į fizinio pasirengimo trenerio Evaldo Kandratavičiaus pratybas.
Aukščiausi Lietuvos krepšinio lygos krepšininkai puikiai atkovoja kamuolius, deda į krepšį ar blokuoja metimus, tačiau kasdieniniame gyvenime milžinai susiduria su nemažomis problemomis. Visas laidas „Mūsų krepšinis“ rasite čia: http://www.musukrepsinis.lt/lt/index;news;show,id.20,item.1421
Net ir neturėdamas galimybių patekti į Lietuvos rinktinės keturioliktuką, Jonas Mačiulis sekmadienį atvyko į Druskininkus, kur prasidėjo rinktinės kandidatų stovykla. Čia 26 metų puolėjas atlieka reabilitaciją – sportuoja dukart per dieną ir yra nuolat stebimas rinktinės mediko Vytenio Trumpicko.
«  1 ··· 80 ··· 160 ··· 240 ··· 320 ··· 393 394 395 396 397 ··· 400 ··· 478  »


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos